Bądź na bieżąco!

+500 zł do Twojego budżetu domowego!

HOME > Aktualności > +500 zł do Twojego budżetu domowego!

Program Poleceń w INFO ENERGIA

Program Poleceń powstał kilka lat temu w celu budowania naszej sieci sprzedaży. Obecnie punkty na mapie z naszymi instalacjami obejmują teren prawie całej Polski. Blisko 1000 Klientów oszczędza, dzięki naszym instalacjom fotowoltaicznym bądź ogrzewa dom zainstalowanymi przez nas pompami ciepła. Program to także forma podziękowania naszym Klientom za zaufanie i wybór naszej firmy.

Dla kogo?

Od kilku lat nasza firma INFO ENERGIA realizuje Program Poleceń, który skierowany jest do dwóch grup:

  • Użytkownicy naszych instalacji.
  • Osoby, które szukają dodatkowego zarobku i podpiszą z nami umowę poleceń.

Dlaczego warto polecać?

Usługi naszej firmy cieszą się bardzo dobrą opinią, a więc polecenie instalacji swoim znajomym przynosi podwójne korzyści. Pozwól oszczędzać swoim znajomym, dzięki instalacji fotowoltaicznej bądź zaproponuj ogrzewanie domu pompą ciepła i zdobądź 500 zł na swoje wydatki i polecaj dalej.

Jak to zrobić? 

Wejdź w formularz poleceń, wpisz swoje dane: imię i nazwisko, a także numer umowy poleceń. Podaj również dane osoby polecanej do założenia instalacji fotowoltaicznej bądź pompy ciepła (imię i nazwisko, numer telefonu i miejscowość). My jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się w celu umówienia na audyt energetyczny.

Nie masz umowy poleceń? Nie pamiętasz numeru swojej umowy? Napisz do nas, pomożemy Ci!

Program Poleceń w praktyce

Nasi Klienci chętnie biorą udział w Programie, coraz więcej osób decyduje się podpisać również niezależną umowę poleceń, nie mając naszej instalacji. Partnerzy, którzy polecili najwięcej naszych instalacji wygenerowali już dodatkowy budżet w wysokości 20 000 zł! Kwotę 500 zł netto, jakie gwarantujemy naszym Polecającym, wypłacane jest po zakończeniu montażu u osoby polecanej. Wypełnienie formularza na stronie zajmie Ci maksymalnie kilka minut, tylko wtedy Twoje polecenie jest ważne. Znasz osoby, które byłyby zainteresowane dodatkowym zarobkiem i polecaniem naszych instalacji fotowoltaicznych bądź pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

500 zł netto?

Weekend z rodziną? Nowy rower? Tablet? Na co zbierasz? Zdobądź pieniądze na przyjemności. Za każde polecenie instalacji fotowoltaicznej bądź pompy ciepła otrzymasz 500 zł netto. Suma ta kumuluje się z każdym kolejnym poleceniem.

Przejdź do formularza poleceń