Bądź na bieżąco!

Czemu Klienci zdecydowali się na INFO ENERGIA?

HOME > Bez kategorii > Czemu Klienci zdecydowali się na INFO ENERGIA?

INFO ENERGIA - zaufało nam blisko 1000 Klientów

Rynek branży fotowoltaicznej to ponad kilka tysięcy firm, które różnią się zakresem usług, ich poziomem, a także rozwiązaniami systemowymi. Dlaczego wybór firmy instalacyjnej jest trudny? Czym kierować się przy wyborze? Jaki zakres usług proponują firmy?

Dużo firm instalacyjnych na rynku oznacza trudniejszy wybór tej właściwej. Większość firm powstała w ostatnich dwóch latach, co głównie wiązało się z przebranżowieniem. Początki rozwoju branży fotowoltaicznej w Polsce to rok 2014, wtedy też powstała nasza firma INFO ENERGIA, której produktem pierwotnym jest fotowoltaika. W późniejszym czasie poszerzyliśmy ofertę o pompy ciepła, które jako ekologiczne źródło ciepła wpisuje się idealnie w naszą ideę firmy.

Problemy na rynku fotowoltaicznym

Olbrzymim problemem w branży fotowoltaicznej jest funkcjonowanie wielu firm handlowych, które zajmują się tylko i wyłącznie sprzedażą instalacji fotowoltaicznej, a dalszy proces, tzn. montaż, dokumentacja, czy dofinansowanie zostawiają innym firmom, często wyszukiwanym na drodze konkursu cenowego. Dlaczego nazywamy to problemem? Po podpisaniu umowy Klient zostaje pozostawiony sam sobie, doradca, który wcześniej dzwonił kilkanaście razy nagle przestaje odbierać telefon. Ile znacie takich przypadków?

Nasi doradcy do momentu podpisania umowy podejmują wiele kroków po to, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna była opłacalna dla Ciebie. Dobrze przeprowadzony audyt jest istotą całego przedsięwzięcia. Doradcy w naszej firmie to doświadczeni pracownicy, wyposażeni w specjalne narzędzia i posiadający wsparcie biura. Źle dokonane wymiary, nieodpowiednie miejsce montażu bądź niewłaściwy dobór produktu lub mocy – to najczęściej popełnianie błędy. Te elementy sprawią, że inwestycja w fotowoltaikę będzie tylko nowym kosztem a nie oszczędnością.

Ile odbierasz telefonów w sprawie fotowoltaiki w miesiącu?

W miesiącu każdy z nas odbiera średnio po kilka telefonów od firmy instalacyjnych. Nasze numery telefonów są generowane przez automaty bądź sprzedawane przez tzw. Call Center. Zdarzyło Ci się, że dzwoni obcy numer telefonu i rozmawiasz z automatem? A może ktoś proponuje Ci dofinansowanie bądź darmowy audyt w Twojej miejscowości? Nie daj się oszukać i dokonaj sam wyboru firmy instalacyjnej. Nie pozwól by Twoje dane kontaktowe po usłyszeniu „Tak, jestem zainteresowany” zostały sprzedane do kilku firm.