Bądź na bieżąco!

Fotowoltaika i Pompy Ciepła Kętrzyn, Giżycko, Mrągowo, Węgorzewo

HOME > Blog > Fotowoltaika i Pompy Ciepła Kętrzyn, Giżycko, Mrągowo, Węgorzewo

Fotowoltaika i Pompy Ciepła Kętrzyn

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła w Kętrzynie. Montaż, dofinansowanie i serwis

INFO ENERGIA panele słoneczne - Kętrzyn

Montaż fotowoltaiki w Kętrzynie

Fotowoltaika w Kętrzynie stale się rozwija. Coraz więcej zielonej energii na terenach Mazur jest wynikiem wielu programów dofinansowań i budowania świadomości ekologicznej mieszkańców. Zapraszamy na spotkania w powiatach kętrzyńskim, giżyckim, mrągowskim i węgorzewskim. Dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne w województwie warmińsko-mazurskim dedykowane są klientom indywidualnym, firmom i rolnikom. Dowiedz się czym jest ulga termomodernizacyjna.

Pompy Ciepła – Cena w Kętrzynie

Kętrzyn – Cena pompy ciepła jest bardzo zróżnicowana, zależna od wymaganej mocy, budynku, możliwości montażu, rodzaju i marki urządzenia. W naszej ofercie proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania w postaci marek Haier, Alpha Innotec, Neoheat i Heiko. To bezawaryjne i efektywne urządzenia o wysokiej klasie energetycznej. Preferowanym wyborem naszych Klientów na pompy ciepła na Mazurach są urządzenia monoblok powietrze woda. Warunki atmosferyczne, jakie panują w naszym kraju są idealne dla tego typu rozwiązania. Ogromną wartością jest dla nas odpowiedni montaż.

Kętrzyn – co proponujemy? Darmowa wycena na fotowoltaikę

Umów się z nami na spotkanie w powiatach: Kętrzyn, Węgorzewo, Giżycko, Mrągowo. Po zostawieniu kontaktu będziemy u Ciebie w sprawie audytu energetycznego po 24h. Nasi doradcy posiadają wysokie kwalifikacje, odbyli wiele szkoleń i mają ze sobą niezbędne narzędzia, które pozwalają na precyzyjną ocenę zapotrzebowania energetycznego. Nieodpowiedni dobór pompy ciepła bądź instalacji fotowoltaicznej może spowodować jeszcze wyższe rachunki za ogrzewanie i prąd bez efektywnej pracy.

Panele słoneczne i pompy ciepła również dla domków letniskowych, ośrodków wypoczynkowych, hoteli i pensjonatów

Mazury to piękne miejsce do wypoczynku i cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków, a także turystów spoza kraju. Chętnie odwiedzane miejscowości Kętrzyn, Mrągowo, Węgorzewo, Mikołajki czy Giżycko znajdujące się wśród urokliwych jezior i lasów mają do zaoferowania wiele atrakcji, nowoczesnych obiektów wypoczynkowych, domków letniskowych, czy hoteli. Nasza firma jako specjalista w dziedzinie energetyki dostarcza do takich obiektów fotowoltaikę i pompy ciepła. Połączenie ekologicznych rozwiązań z mazurską naturą to piękny obraz zmieniającego się polskiego społeczeństwa. Jeśli prowadzisz pensjonat, hotel, bądź posiadasz jachty, agroturystykę to skontaktuj się z nami. Odpowiedni dobór naszych instalacji sprawi, że Twój biznes będzie zarabiał na siebie, nie generując kosztów eksploatacyjnych. Przewidywalny zwrot inwestycji to nawet tylko kilka lat. Zapraszamy do współpracy firmy, gospodarstwa i mieszkańców domów jednorodzinnych. Nasza usługa audytu energetycznego jest darmowa.

Dziesiątki instalacji fotowoltaicznych nad mazurskimi jeziorami. INFO ENERGIA działa na terenie powiatów: kętrzyńskiego, mrągowskiego, giżyckiego, węgorzewskiego. Zapraszamy na bezpłatny audyt.

kętrzyn fotowoltaika i pompy ciepła
Fotowoltaika. Widok z dachu, info energia kętrzyn, giżycko
Kętrzyn fotowoltaika na budynku firmy. Instalacja fotowoltaiczna dla firm mazury

Kętrzyn, Giżycko, Węgorzewo, Mrągowo - Skontaktuj się w celu wyceny instalacji fotowoltaicznej bądź pompy ciepła