Bądź na bieżąco!

Fotowoltaika i Pompy Ciepła w Starym Polu – Targi z INFO ENERGIA

HOME > Aktualności > Fotowoltaika i Pompy Ciepła w Starym Polu – Targi z INFO ENERGIA

INFO ENERGIA na targach rolniczych w Stary Polu

Prezentowaliśmy nasze rozwiązania dla domów, firm i gospodarstw rolniczych

Przedstawiciele naszej firmy INFO ENERGIA zajmującej się odnawialnymi źródłami energii (Fotowoltaika i Pompy Ciepła) zaprezentowali funkcjonalność naszych produktów, a także opowiedzieli o usługach przez nas oferowanych. Targi w Starym Polu (powiat Malbork) mają wieloletnią tradycję. Rolnicze targi odbyły się już 26 raz i przyciągnęły tysiące osób zainteresowanych tematem rolnictwa, hodowli zwierząt, ogrodów, ekologii, tradycyjnych potraw i maszyn rolniczych. Rolnictwo w Polsce jest bardzo ważnym elementem gospodarki. My jako firma, która wspiera biznes, przedstawiliśmy jaki wpływ mogą mieć nasz rozwiązania na efektywność gospodarstwa i zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.

Fotowoltaika dla rolnika to inwestycja bardzo korzystna, która przy odpowiednim doborze może znacznie obniżyć rachunki za prąd. Trzeba mieć na uwadze, że cena prądu stale wzrasta. W nowoczesnym polskim gospodarstwie zapotrzebowanie na energię jest bardzo duże.

Pompy ciepła, które oferujemy mogą mieć zastosowanie zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i budynków gospodarczych, czy obór, kurników, stadnin – wszędzie tam, gdzie ważne jest utrzymanie komfortowych warunków temperaturowych.

Ekologiczne rozwiązania dofinansowywane są przez rząd i samorządy. Warto zapoznać się z programem AgroEnergia, który wystartuje jeszcze w tym roku, a także z możliwościami finansowania w postaci kredytów bądź leasingów. INFO ENERGIA zapewnia korzystne warunki kredytowe, będąc partnerem dużych Banków (Santander Bank, PKO Leasing, Alior Bank).

Biorąc udział w targach, tj. Targi Rolnicze w Starym Polu, chcemy pokazać, że bezpośredni kontakt z Klientem jest dla nas bardzo ważny. To co nas wyróżnia to odpowiednie przygotowanie do rozmowy, wysokie kwalifikacje techniczne i znajomość branży. Jesteśmy firmą rozpoznawalną na rynku i zapewniamy każdemu Klientowi rozwiązanie dedykowane do jego potrzeb.

Targi Fotowoltaika, pompy ciepła. Rolnik, dofinansowanie, agroenergia, stare pole, malbork