Bądź na bieżąco!

Fotowoltaika

HOME > Fotowoltaika

Fotowoltaika - Obniż Swoje Rachunki za Energię!

Zajmujemy się audytem energetycznym, montażem, rozbudową, serwisem, przeglądem fotowoltaiki i pozyskaniem dofinansowania.

Kompleksowa Usługa

Po podpisaniu umowy wszystko zrobimy za Ciebie! Tylko prawidłowy montaż fotowoltaiki pozwoli obniżyć rachunki za energię elektryczną. Instalacja, którą wykonujemy składa się z najwyższej jakości komponentów (falownika, modułów i osprzętu). Posiadamy własną hurtownię, transport i doświadczone ekipy monterskie. Struktura naszej firmy INFO ENERGIA pozwala Klientom na bezpieczną i pewną transakcję. Po wypełnieniu formularza obok skontaktuje się z Tobą nasza doradca terenowy, który wyposażony w niezbędne narzędzia dokona krótkiego wywiadu i niezobowiązującego, bezpłatnego audytu energetycznego. Audyt pozwoli wykazać w jaki sposób i gdzie odbędzie się montaż, a także jakie jest Państwa zapotrzebowanie na moc i pozwoli odpowiednio dobrać zestaw fotowoltaiczny. Do Państwa dyspozycji zostaje również nasze biuro obsługi, które przygotuje wszystkie zgłoszenia instalacji i wnioski o dofinansowanie czy pomoże uzyskać kredyt. Działy techniczny i serwisowy będą monitorować zdalnie Państwa instalację fotowoltaiczną, pomogą we wszelkich ustawieniach inwertera, a w razie problemów dostępni są 24h/7 dni w tygodniu.

Nowe Warunki na Fotowoltaikę!

W kwietniu 2022 roku przeszliśmy na nowy system rozliczeń instalacji fotowoltaicznych. Nowe zasady przy rosnących cenach energii będą miały korzystny wpływ na obniżenie rachunków. Na zasadach net-billingu użytkownik rozliczałby wartość energii wprowadzonej do sieci i pobranej.

Oblicz samodzielnie opłacalność fotowoltaiki i okres zwrotu w Twoim domu bądź firmie w naszym kalkulatorze.

Dofinansowanie do Fotowoltaiki po naszej stronie

Nasze biuro złożyło już ponad 1000 wniosków o dofinansowanie za naszych Klientów. Zajmujemy się sprawą dotacji począwszy od skompletowania dokumentów po dopilnowanie wypłaty na Państwa konto bankowe. Za naszych Klientów szukamy możliwości dofinansowań w poszczególnych regionach i realizujemy programy rządowe tj. Mój Prąd, Czyste Powietrze czy AgroEnergia. Kwoty dofinansowań wahają się od 6 000 zł do 25 000 zł.

fotowoltaika oferta

Liczba zamontowanych instalacji fotowoltaicznych:

1 346

Liczba wykonanych kWp:

8 694

Zadzwoń!

    Potrzebujesz bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej
    bądź pompy ciepła dla Twojego domu?

    Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą