Bądź na bieżąco!

Galeria

HOME > Galeria

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

Zbiór naszych realizacji

W MIEJSCOWOŚCIACH WOJEWÓDZTW:

POMORSKIEGO, KUJAWSKO-POMORSKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO,
MAZOWIECKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO, ŁÓDZKIEGO, ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

INFO ENERGIA oferuje montaż instalacji fotowoltaicznych dla przedsiębiorstw. Już wiele firm w całej Polsce skorzystało z naszych usług i obniżyło swoje koszty eksploatacyjne. Panele słoneczne świetnie spiszą się w restauracji, hotelu, fabryce, biurowcu, obiektach sportowych, użyteczności publicznej, warsztacie samochodowym, małej lub dużej firmie. Opłata mocowa to dodatkowy składnik rachunku za energię elektryczną, który w 2017 roku zwiększył na mocy ustawy zwiększył wydatki na prąd. Opłata mocowa ma na celu zmniejszenie emisyjności w polskiej energetyce. Wysokość stawki zależy od zużycia energii, co oznacza, że koszty utrzymania firmy są znacznie większe. Instalacje fotowoltaiczna, także z magazynem energii pozwoli rekompensować te koszty. Cena prądu stale rośnie, dlatego warto przychylić się do decyzji o instalacji już teraz. INFO ENERGIA gwarantuje dokładny audyt, sprawdzenie możliwości instalacyjnych, a także odpowiedni dobór mocy do zużycia. Przeprowadzona przez nas analiza energetyczna pozwoli firmie na rzeczywiste obniżenie rachunków.

Instalacje fotowoltaiczne dla rolnika

Gospodarstwa w Polsce są coraz bardziej ekologiczne, ale nie tylko ekologia, sprawia, że instalacja fotowoltaiczna u rolnika staje się popularna. Proces mechanizacji i elektryfikacji rolnictwa przebiega bardzo szybko. Rolnicy chcą, aby ich gospodarstwa były jak najmniej obsługowe – wpływ mają na to liczne dofinansowania i atrakcyjne warunki finansowania. Instalacje fotowoltaiczne na raty to pożądana płatności. Kwota instalacji pomniejszona o dofinansowanie AgroEnergia. Rolnicy mają często duże możliwości montażowe. Fotowoltaika przez naszą firmę często instalowana jest na nieużytkach, dachach obór, czy stodołach. Te przestrzenie i tak nie są wykorzystywane przez rolników, a mogą stanowić miejsce dla ich małej elektrowni.

Fotowoltaika dla domu

Blisko tysiąc instalacji fotowoltaicznych INFO ENERGIA w Polsce. Gwarancja do 25 lat, szybki montaż do 30 dni, wysokiej jakości komponenty i monitoring instalacji już po jej uruchomieniu. INFO ENERGIA to gwarancja montażu o czym świadczy rozbudowana sieć poleceń, a także bardzo wysokie opinie. Nasz montaż znany jest z wysokiej estetyki i dokładności, a na jego zakończenie składa się audyt i dokumentacja zdjęciowa. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty dla domu.

Jakie ogrzewanie wybrać? Powietrzna pompa ciepła dla domu

Budując dom, stoimy często przed dylematem jakie ogrzewanie wybrać. To ważna decyzja, ponieważ ogrzewanie domu to jeden z najważniejszych elementów, który ma dać nam komfort użytkowania, zapewnić korzystne warunki mieszkaniowe i pozwolić jak najmniejsze rachunki. Popularność pompy ciepła powietrze woda w Polsce wynika z coraz niższej ceny, dostępności, a także z wysokiej efektywności pracy w klimacie umiarkowanym. INFO ENERGIA jest firmą, która specjalizuje się w montażu tego rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła Buderus, Stiebel Eltron i Haier, które są cenionym wyborem użytkowników, mają bardzo wysokie opinie i znane są z bezawaryjności. Bezpieczeństwo w postaci gwarancji jest bardzo ważne. Nasi Klienci przy wyborze pompy ciepła skorzystali również z instalacji fotowoltaicznej, co pozwoliło im na obniżenie rachunków za prąd i ogrzewanie prawie do 0 zł.

    Potrzebujesz bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej
    bądź pompy ciepła dla Twojego domu?

    Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą