Bądź na bieżąco!

Galeria

HOME > Galeria

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

Zbiór naszych realizacji

W MIEJSCOWOŚCIACH WOJEWÓDZTW:

POMORSKIEGO, KUJAWSKO-POMORSKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO,
MAZOWIECKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO, ŁÓDZKIEGO, ZACHODNIOPOMORSKIEGO.


Fotowoltaika dla firm


Fotowoltaika dla domów

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

INFO ENERGIA oferuje montaż instalacji fotowoltaicznych dla przedsiębiorstw. Już wiele firm w całej Polsce skorzystało z naszych usług i obniżyło swoje koszty eksploatacyjne. Panele słoneczne świetnie spiszą się w restauracji, hotelu, fabryce, biurowcu, obiektach sportowych, użyteczności publicznej, warsztacie samochodowym, małej lub dużej firmie. Opłata mocowa to dodatkowy składnik rachunku za energię elektryczną, który w 2017 roku zwiększył na mocy ustawy zwiększył wydatki na prąd. Opłata mocowa ma na celu zmniejszenie emisyjności w polskiej energetyce. Wysokość stawki zależy od zużycia energii, co oznacza, że koszty utrzymania firmy są znacznie większe. Instalacje fotowoltaiczna, także z magazynem energii pozwoli rekompensować te koszty. Cena prądu stale rośnie, dlatego warto przychylić się do decyzji o instalacji już teraz. INFO ENERGIA gwarantuje dokładny audyt, sprawdzenie możliwości instalacyjnych, a także odpowiedni dobór mocy do zużycia. Przeprowadzona przez nas analiza energetyczna pozwoli firmie na rzeczywiste obniżenie rachunków.

Instalacje fotowoltaiczne dla rolnika

Gospodarstwa w Polsce są coraz bardziej ekologiczne, ale nie tylko ekologia, sprawia, że instalacja fotowoltaiczna u rolnika staje się popularna. Proces mechanizacji i elektryfikacji rolnictwa przebiega bardzo szybko. Rolnicy chcą, aby ich gospodarstwa były jak najmniej obsługowe – wpływ mają na to liczne dofinansowania i atrakcyjne warunki finansowania. Instalacje fotowoltaiczne na raty to pożądana płatności. Kwota instalacji pomniejszona o dofinansowanie AgroEnergia. Rolnicy mają często duże możliwości montażowe. Fotowoltaika przez naszą firmę często instalowana jest na nieużytkach, dachach obór, czy stodołach. Te przestrzenie i tak nie są wykorzystywane przez rolników, a mogą stanowić miejsce dla ich małej elektrowni. Od inwestycji w fotowoltaikę każdy płatnik podatku rolnego może korzystać z ulgi. Ulga od podatku rolnego na panele fotowoltaiczne to aż 25%.

Fotowoltaika dla domu

Blisko tysiąc instalacji fotowoltaicznych INFO ENERGIA w Polsce. Gwarancja do 25 lat, szybki montaż do 30 dni, wysokiej jakości komponenty i monitoring instalacji już po jej uruchomieniu. INFO ENERGIA to gwarancja montażu o czym świadczy rozbudowana sieć poleceń, a także bardzo wysokie opinie. Nasz montaż znany jest z wysokiej estetyki i dokładności, a na jego zakończenie składa się audyt i dokumentacja zdjęciowa. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty dla domu.

Jakie ogrzewanie wybrać? Powietrzna pompa ciepła dla domu

Budując dom, stoimy często przed dylematem jakie ogrzewanie wybrać. To ważna decyzja, ponieważ ogrzewanie domu to jeden z najważniejszych elementów, który ma dać nam komfort użytkowania, zapewnić korzystne warunki mieszkaniowe i pozwolić jak najmniejsze rachunki. Popularność pompy ciepła powietrze woda w Polsce wynika z coraz niższej ceny, dostępności, a także z wysokiej efektywności pracy w klimacie umiarkowanym. INFO ENERGIA jest firmą, która specjalizuje się w montażu tego rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła Buderus, Stiebel Eltron i Haier, które są cenionym wyborem użytkowników, mają bardzo wysokie opinie i znane są z bezawaryjności. Bezpieczeństwo w postaci gwarancji jest bardzo ważne. Nasi Klienci przy wyborze pompy ciepła skorzystali również z instalacji fotowoltaicznej, co pozwoliło im na obniżenie rachunków za prąd i ogrzewanie prawie do 0 zł.

Fotowoltaika na bliźniaku, budynku wspólnym

Instalacja fotowoltaiczna może bez problemu być zakładana w budynkach wspólnych. W takich sytuacjach warto dogadać się z sąsiadem i razem podjąć decyzję o założeniu fotowoltaiki na wspólnym dachu. Ułatwi to rozmieszczenie paneli słonecznych, a także może wpłynąć na cenę montażu. W przypadku wspólnot mieszkaniowych, kamienic, budynków gospodarczych, które należą do kilku osób trzeba brać pod uwagę, że do zamontowania fotowoltaiki niezbędna będzie zgoda wszystkich współwłaścicieli. Instalacja fotowoltaiczna na wspólnym dachu jest zatem możliwa, najważniejsze aby były spełnione warunki techniczne i promienie słoneczne mogły dotrzeć do modułów.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznej

Po audycie projekt instalacji fotowoltaicznej to jeden z ważniejszych etapów, który wpłynie na montaż i późniejszą efektywność naszej fotowoltaiki. INFO ENERGIA przykłada ogromną wagę do projektów i wizualizacji tworzonych dla Klientów. Zebranie pomiarów, dokumentacja zdjęciowa, opisanie materiałów na dachu to początek drogi. Rozmieszczenie paneli, możliwości dachu, estetyka, a także uwagi Klienta to elementy, które nasi projektanci fotowoltaiki biorą pod uwagę. Nawet kilkanaście projektów dziennie potrafi przygotować zespół działu technicznego, co wskazuje na duże doświadczenie naszych pracowników. Korzystamy z najnowszych rozwiązań na rynku do celów projektowych, dzięki którym nie da się popełnić błędów. Nasi projektanci to osoby wykwalifikowane, posiadające uprawnienia i odpowiednie wykształcenie.

Fotowoltaika na wiacie garażowej bądź altanie

Czy fotowoltaika na wiacie garażowej bądź altanie jest możliwa? Tak, należy zwrócić uwagę przy tego typu montażu na konstrukcję z jakiej wykonana jest wiata bądź altana. Jak w przypadku instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku bądź gruncie, należy sprawdzić również możliwości montażowe i potencjalne zacienienia, które mogłyby wpłynąć na efektywność pracy. Instalacja na altance bądź wiacie samochodowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ panele nie zabierają nam przestrzeni w ogrodzie. Czasami zdarza się, że na dachu dom nie da się zainstalować fotowoltaiki.

Fotowoltaika i Pompy Ciepła Kwidzyn, Elbląg, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Płock

Zrealizowaliśmy już blisko 1000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Instalujmy fotowoltaikę dla domów, firm i gospodarstw rolniczych. Mamy swoich doradców techniczno-handlowych w województwach: pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie i zachodniopomorskie. Sprawdź przykładowe nasze instalacje fotowoltaiczne z miejscowości Kwidzyn, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Grudziądz, Płock, Płońsk, Gdańsk, Bytów, Wejherowo, Toruń, Bydgoszcz, Świecie, Chełmno, Sierpc, Włocławek, Rypin, Słupsk, Gdynia, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Braniewo, Giżycko, Olsztyn, Iława, Kętrzyn, Ostróda, Łódź, Wąbrzeźno, Rypin, Września, Konin, Nakło nad Notecią, Piła, Lipno, Żnin, Sochaczew, Mrągowo, Wągrowiec, Lidzbark Warmiński, Szczytno, Ełk, Nowe Miasto Lubawskie.

Fotowoltaika i pompy ciepła Mazury

Instalacje fotowoltaiczne na domkach letniskowych. Prowadzisz ośrodek wypoczynkowy? Masz swój domek letniskowy? Ogranicz jego koszty eksploatacyjne. Pompa Ciepła z fotowoltaiką to jeden z trendów ostatnich lat. Ekologiczne domki cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających Mazury. Oferujemy mikroinstalacje fotowoltaiczne w bardzo dobrych cenach. Zaopatrzamy hotele, restauracje, puby, bary w darmową energię. Zapoznaj się z naszą ofertą dla przedsiębiorców i skontaktuj się z nami w celu dokonania bezpłatnego audyty, który pozwoli oszczędzać Twojemu biznesowi. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami z mazurskich miejscowości: Kętrzyn, Mikołajki, Giżycko, Węgorzewo, Szczytno, Ełk, Ryn, Ruciane-Nida, Ostróda, Lidzbark Warmiński.

Kilkaset instalacji fotowoltaicznych w Pomorskim

Cieszymy się ogromną popularnością w województwie pomorskim. Przekroczyliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Nasze realizacje odbywały się na Powiślu, Kociewiu, Kaszubach i w Trójmieście. Od małych 3,6 kWp poprzez 9,9 kWp po duże 50 kWp. Instalowaliśmy dla Klientów indywidualnych (domy jednorodzinne, wiaty, garaże, budynki gospodarcze), rolników i firm.  Zapraszamy chętnych do wyceny z miejscowości Bytów, Człuchów, Chojnice, Kartuzy, Kościerzyna, Tczew, Kwidzyn, Lębork, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański. Oferujemy wysokiej jakości komponenty w postaci falownika SolarEdge z optymalizatorami i Sofar Solar. Nasze panele słoneczne najwyższa półka produktów. Charakteryzują się wytrzymałością i wysoką efektywnościami. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi markami. Obecnie w ofercie posiadamy moduły fotowoltaiczne Jinko 390W, Jinko 450W, LG 375W. Wśród nowości, jakie oferujemy znajdują się panele bifacjalne (dwustronne) Encor.

SMART HOME – Montaż sterowania domem

Chcesz łatwiej zarządzać domem lub biurem? Sprawdź system SMART HOME, który zadba o komfort Twojego życia i jego bezpieczeństwo. Nowoczesna automatyka jaką proponujemy może kontrolować temperaturę w domu, programować oświetlenie, zraszania podwórka czy rolety. Świetnie spisze się w obsłudze sprzętu AGD i RTV. To wszystko będzie do ustawienia w Twoim telefonie bądź komputerze. Często wyjeżdżasz? Pozostaw swój dom bezpiecznie. Monitoruj wszystko, otrzymuj powiadomienia o możliwym zagrożeniu.

    Potrzebujesz bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej
    bądź pompy ciepła dla Twojego domu?

    Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą