Bądź na bieżąco!

Instalacje elektryczne dla biznesu

HOME > Instalacje elektryczne dla biznesu

Instalacje elektryczne dla biznesu

Usługi elektryczne dla firm i budynków użyteczności publicznej

Oferta:

  • Wykonanie instalacji elektrycznej w budynkach firmowych i halach produkcyjnych;
  • Wymiana instalacji elektrycznej;
  • Kompensacja mocy biernej;
  • Odbiór instalacji elektrycznej;
  • Dokumentacja, inwentaryzacja i opisy rozdzielnicy;
  • Kontrola, okresowe przeglądy instalacji;
  • Wykonanie przyłącza energetycznego;
  • Biały montaż (gniazda, punkty świetlne, włączniki, anteny);
  • Uzgodnienia z zakładem energetycznym;
  • Inne usługi elektryczne i teletechniczne.

instalacje elektryczne dla firm
montaż i kontrola instalacji elektrycznych w firmach i urzędach

Gwarantujemy szybką wycenę i realizację usług elektrycznych. Jesteśmy zaufaną firmą, która od wielu lat zajmuje się instalacjami elektrycznymi, fotowoltaicznymi i pompami ciepła.

Instalacja elektryczna w budynkach firmowych, halach produkcyjnych i biurach

Przygotowanie instalacji elektrycznej w budynku firmy ma ogromne znaczenie dla wygody pracy i bezpieczeństwa. Instalacja w biznesie: w przedsiębiorstwach, hotelach, restauracjach itd. bądź w budynkach użyteczności publicznej typu: szkoła, urząd, przychodnia, budynek policji, czy przedszkole wymagają odpowiedniego projektu, opartego na analizach, dostosowanego do potrzeb i pomysłów inwestora. Nasza firma wykonuje kompleksowo swoje usługi, od doradztwa, przez dostarczenie materiałów, montaż (poprowadzenie przewodów, wykonanie rozdzielnic elektrycznych, montaż gniazd, punktów świetlnych, audio, sieciowych, czy telefonicznych, a także innych elementów elektrotechnicznych dostosowanych do potrzeb Klienta), a także wykonanie przyłącza energetycznego, odbiorów, zgłoszeń i sporządzenie dokumentacji. Wycena instalacji elektrycznej, usług elektrycznych dla przemysłu następuje po dokładnym audycie na miejscu montażu. Lata doświadczenia, profesjonalne narzędzia i kilka ekip montażowych wpłyną na szybki i bezproblemowy montaż.

Usługi elektryczne dla firm, gmin i budynków komercyjnych

Na instalację elektryczną składa się kilka podstawowych elementów: rozdzielnice, obwody elektryczne, puszki rozgałęźne i gniazda. W instalacjach komercyjnych bardzo dużą rolę odgrywa bezpieczeństwo. Związane jest to z odwiedzaniem budynków przez osoby z zewnątrz. Prawo budowlane wyznacza bardzo rygorystyczne warunki, do których muszą dostosować się właściciele biznesów, włodarze gmin, czy właściciele innych powierzchni komercyjnych. Nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia do wykonywania prac monterskich, a także sporządzania dokumentacji i odbioru instalacji elektrycznych. Z nami nasi Klienci mogą być pewni jakości montażu, gwarancji bezpieczeństwa i wykonania w sposób prawidłowy wszelkich zgłoszeń. Uczestniczymy w przetargach, a także odpowiadamy na zapytania, które można kierować bezpośrednio na [email protected]  albo wypełnić formularz kontaktowy.

instalacje elektryczne firmy zapytanie
Kompensacja mocy biernej, kompensatory mocy

Kompensacja mocy biernej - Obniż koszty za energię

Kompensacja mocy biernej to jeden ze sposobów na obniżenie rachunków za energię elektryczną w firmie. Wydatki na prąd w większości prowadzonych biznesów są znacznym kosztem, a biorąc pod uwagę corocznie rosnące ceny energii i opłaty dodatkowe, optymalizacja wydatków jest skutecznym rozwiązaniem, na które zdecydowało się już wiele firm. Kompensacja mocy biernej to analiza faktur za energię elektryczną w części dystrybucyjnej i odpowiedni dobór i instalacja urządzeń kompensacyjnych. Efektywna kompensacja eliminuje opłaty za moc bierną indukcyjną lub pojemnościową w zależności od charakteru obciążenia obiektu i zmniejsza opłaty za moc czynną o 3-7%. Opłaty za moc bierną wynoszą nawet 30% rachunku za energię.

Przemysłowe instalacje elektryczne

Do instalacji w każdym zakładzie należy podejść jak do indywidualnego przypadku. Komponenty dobierane są do wielkości zakładu, branży, wytwarzanych produktów i używanych maszyn. Zaplanowanie instalacji elektrycznej tak, aby nie stwarzała zagrożenia dla infrastruktury i pracowników wiążę się z dokładnym audytem, analizą dokumentacji i sporządzeniem projektu. Wykonana instalacja musi spełniać również przepisy przeciwpożarowe i być dostosowana do warunków panujących wewnątrz tj. wilgotność czy zapylenie, a także przygotowana na oddziaływanie produkcji (toksyczność, łatwopalność bądź wybuchowość produktów). Przygotowanie planów instalacji elektrycznej nie obejdzie się bez wcześniejszego ustalenia rozmieszczenia najważniejszych elementów: szafa główna, włączniki, gniazda, izolacje, zabezpieczenia itd. W przypadku zakładów produkcyjnych warto zadbać o ciągłość dostawy energii poprzez zasilanie awaryjne i magazyny energii.

Instalacje elektryczne kosztorys 2022

Usługi elektryczne dla firm, urzędów, szkół i innych obiektów komercyjnych - Zapytania i Przetargi

Instalacje elektryczne w budynkach przemysłowych

Zapraszamy do kontaktu samorządy i firmy, które potrzebują kompleksowego wykonania instalacji elektrycznej: Kwidzyn, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Braniewo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Grudziądz, Kartuzy, Wejherowo, Iława, Morąg, Świecie, Bydgoszcz, Toruń, Chełmno, Płock, Płońsk, Gostynin, Sochaczew, Rypin, Żnin, Włocławek, Lębork.

Usługi elektryczne dla firm i samorządów

Zapewnienie ciągłej dostawy energii elektrycznej w sposób bezpieczny i komfortowy to bardzo ważny aspekt w biznesie. Nasza firma wykonuje instalacje elektryczne, naprawia je również i wymienia w takich budynkach jak: urząd gminy, urząd miasta, szkoła, przedszkole, firma, hala produkcyjna, hala gimnastyczna, świetlica wiejska, kościół, boisko piłkarskie.

Pompy ciepła i fotowoltaika w biznesie

Duża autokonsumpcja w zakładach pracy i budynkach użyteczności publicznej jest dobrym powodem by pomyśleć o założeniu instalacji fotowoltaicznej, aby obniżyć koszty za energię elektryczną. W naszej ofercie posiadamy również duże pompy ciepła, które zaopatrzą w energię cieplną i ciepłą wodę użytkową.