Bądź na bieżąco!

Instalacje elektryczne dla domu

HOME > Instalacje elektryczne dla domu

Instalacje elektryczne dla domu

Usługi elektryczne, Montaż, Wymiana, Dokumentacja i Zgłoszenia

Oferta:

 • Wykonanie instalacji elektrycznej w nowym domu;
 • Wymiana instalacji elektrycznej;
 • Odbiór instalacji elektrycznej;
 • Dokumentacja, inwentaryzacja i opisy rozdzielnicy;
 • Kontrola, okresowe przeglądy instalacji;
 • Wykonanie przyłącza energetycznego;
 • Zgłoszenia do Operatora;
 • Biały montaż (gniazda, punkty świetlne, włączniki, anteny);
 • Uzgodnienia z zakładem energetycznym;
 • Inne usługi elektryczne i teletechniczne.

instalacja elektryczna w nowym domu
usługi elektryczne kwidzyn, elektryk kwidzyn

Gwarantujemy szybką wycenę i realizację usług elektrycznych. Jesteśmy zaufaną firmą, która od wielu lat zajmuje się instalacjami elektrycznymi, fotowoltaicznymi i pompami ciepła.

Instalacja elektryczna w nowym domu - Usługi elektryczne - Elektryk

Wycena instalacji elektrycznej w domu wymaga przeprowadzenia audytu, na który składa się przedstawienie projektu budynku bądź dokumentacja zdjęciowa. Dostosowujemy nasze usługi elektryczne do potrzeb Klienta. Nasze doradztwo i dostęp do materiałów różnych producentów pozwalają stworzyć ofertę na instalację, która zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkownikom domu. W skład naszych rozwiązań wchodzą: poprowadzenie przewodów, wykonanie rozdzielnicy elektrycznej, biały montaż (montaż gniazd elektrycznych, sieciowych, telefonicznych, punktów oświetlenia, audio i innych elementów elektrotechnicznych według oczekiwań Klienta), wykonanie przyłącza energetycznego. Cena instalacji elektrycznej w domu zależy od wybranych rozwiązań, długości instalacji i zakresu pracy. Najważniejszym z elementów wykonania instalacji elektrycznej jest stworzenie projektu zgodnego z koncepcją Klienta i dostosowanego do prawa budowlanego. W elektryce za cel stawia się bezpieczeństwo i łatwość korzystania. Tylko odpowiedni dobór przewodów, prawidłowy montaż wykonany ze sztuką (np. w wymaganej odległości od okien i drzwi, czy powyżej rur wodociągowych i kanalizacyjnych).

Instalacja elektryczna - od czego zacząć? Uzgodnienia z zakładem energetycznym

Instalacja elektryczna to jeden z ważniejszych elementów w domu, jakość wykonania i odpowiedni wybór komponentów mogą być gwarancją poprawnego działania. Od czego zacząć? Wybór firmy elektrycznej będzie najważniejszym krokiem by stać się posiadaczem energii elektrycznej i korzystać z niej w najlepszy możliwy sposób. Dlaczego? Rynek firm, które w ofercie posiadają usługi elektryczne jest bardzo zróżnicowany. Dla większości przedsiębiorstw jest to dodatkowa usługa, która wchodzi w skład całego procesu budowania domu od fundamentów po wykończenie. Małą część tego rynku stanowią firmy, które stricte zajmują się usługami elektrycznymi. Co poza bezpiecznym i pewnym montażem instalacji elektrycznej oferuje nasza firma?

 • Uzgodnienia z zakładem energetycznym. Przygotowanie projektu przyłącza energetycznego wymusza uzyskanie warunków przyłączenia od Zakładu Energetycznego;
 • Odbiór instalacji elektrycznej i sporządzenie protokołu odbioru;
 • Kontrola instalacji elektrycznej i przeglądy okresowe;
 • Przygotowanie budynku pod instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła;
 • Wykonanie przyłącza energetycznego;

Wszystko to możliwe jest dzięki uprawnieniom i wysokim kwalifikacjom naszych pracowników. Od 2014 roku nasza firma rozwija się w branży energetycznej, będąc obecnie lokalnym liderem.

kwidzyn, grudziądz, malbork, sztum usługi elektryczne
kwidzyn elekryk grudziądz i sztum

Koszt instalacji elektrycznej w 2022 roku

Wycena instalacji elektrycznej jest zależna od wielu elementów, m.in powierzchnia i rodzaj budynku, wybór komponentów, zakres montażu, czy stopień skomplikowania instalacji. Cena usług elektrycznych w 2022 roku zależy w bardzo dużej mierze od kosztów wykorzystywanych materiałów. Nasza firma przygotowuje wycenę po przedstawieniu projektu budynku bądź oględzinach na miejscu i wywiadzie z Klientem. W skład naszej oferty instalacji elektrycznej w domu wchodzą: montaż przewodów, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, biały montaż, odbiór instalacji i zgłoszenia.

Wymiana instalacji elektrycznej - Koszt

Wiele instalacji elektrycznych w polskich domach wymaga wymiany. Jakość używanych komponentów i rozwiązania znacznie się zmieniły w przeciągu ostatnich kilkunastu lat. Dlaczego należy sprawdzić instalację elektryczną w domu? Można zaobserwować znaczny wzrost pożarów domów i mieszkań spowodowanych niebezpieczną instalację. Częstym problemem w starych budynkach są cienkie przewody aluminiowe bądź miedziane dwużyłowe, które są niewystarczające na duże obciążenia. Nowy sprzęt elektryczny jest znacznie bardziej wymagający i sam może ulec uszkodzeniu przez niedostosowaną instalację. Kolejnym problemem spotykanych w budynkach istniejących kilkadziesiąt lat to brak komfortu użytkowania. Duża ilość przedłużaczy, błędnie rozmieszczone gniazda i łączniki nie pomagają nam w codziennym użytkowaniu. Stylistyka i funkcjonalność włączników i gniazd mocno się rozwinęła. Wiele z nich możemy zastosować dopiero po remoncie instalacji, tj.: ściemniacze, sterowanie dotykowe czy poprzez pilot.

Instalacje elektryczne kosztorys 2022

Remont instalacji elektrycznej - od czego zacząć?

Zaplanowanie prac remontowych to etap, w którym powinniśmy dokładnie przemyśleć z jakiego sprzętu RTV i AGD i gdzie będziemy korzystać. Nie zapominajmy, że dla sprzętu elektrycznego dużej mocy (kuchenka, zmywarka, płyta indukcyjna) należy poprowadzić oddzielny obwód. Warto pomyśleć też o designie i funkcjonalności instalacji elektrycznej, tj. sterowanie, wygląd gniazdek i łączników. Przy wyborze oświetlenia zwrócić uwagę, w których pomieszczeniach światła jest najmniej, by móc odpowiednio przygotować punkty oświetleniowe. Przy wymianie instalacji bądź stworzeniu nowych obwodów niezbędne będzie bruzdowanie ścian (bądź zastosowanie mniej estetycznych listew i korytek). Należy pamiętać o zabezpieczeniu mebli, na których może osiadać pył.

Rozdzielnica elektryczna - czy warto wymienić na nową?

Wykonanie wymiana rozdzielnicy

Rozdzielnica elektryczna w domu

Rozdzielnica jest najważniejszym elementem instalacji elektrycznej w budynku. Tutaj odbywa się sterowanie wszystkimi obwodami, a każdy z nich posiada oddzielne zabezpieczenie. W dawnych rozdzielnicach stosowano charakterystyczne wkręcane bezpieczniki, które zostały zastąpione automatycznymi przystosowanymi do wkręcenia w te same gniazda. Wiele osób decyduje się jednak na wymianę rozdzielnicy z racji coraz bardziej rozbudowanych instalacji elektrycznych w domach. Pozwala to na większą kontrolę energią w naszym budynku, a także umożliwia rozbudowę instalacji bez konieczności wymiany skrzynki. Bardzo istotnym elementem jest wybór i wymiana zabezpieczeń – czym powinien zająć się specjalista.

Instalacje elektryczne w Kwidzynie, Grudziądzu, Sztumie, Malborku

Elektryk - Usługi elektryczne 2022

Potrzebna jest Ci wycena instalacji elektrycznej? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami od usług elektrycznych: Kwidzyn, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Braniewo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Grudziądz, Kartuzy, Wejherowo, Iława, Morąg, Świecie, Bydgoszcz, Toruń, Chełmno, Płock, Płońsk, Gostynin, Sochaczew, Rypin, Żnin, Włocławek, Lębork.

Montaż gniazd, kinkietów, włączników i punktów oświetleniowych - Biały montaż

Poprowadzenie instalacji elektrycznej jest jednym z kolejnych etapów w procesie budowy domu. Wymaga dokładnego zaplanowania i wyboru komponentów, które będą funkcjonalnie i stylistycznie odpowiadały użytkownikom domu. Nasza oferta obejmuje wszelkie usługi elektryczne związane z gospodarstwem domowym, tj. montaż przewodów elektrycznych, wykonanie przyłącza, zgłoszenia, montaż gniazd, punktów świetlnych i wiele innych. Jesteśmy firmą, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami, a nasze instalacje nie sprawiają żadnych kłopotów w późniejszym użytkowaniu.