Bądź na bieżąco!

INFO ENERGIA powalczy o tytuł Instalatora Roku 2021

HOME > Aktualności > INFO ENERGIA powalczy o tytuł Instalatora Roku 2021

Nasza firma INFO ENERGIA znalazła się w wąskim gronie sześciu firm instalacyjnych, które wezmą udział w konkursie organizowanym przez Corab. Zawody odbędą się 21 maja, a drużyna, która wygra otrzyma wyróżnienie Instalatora Roku 2021.

Zmagania będzie można śledzić online, link do wydarzenia Instalator Roku 2021 zostanie udostępniony przed zawodami. Zasady turnieju są jasne i przejrzyste, wygrywa ten zespół, który w prawidłowy sposób i najszybciej przygotuje instalację fotowoltaiczną na specjalnie przygotowanej arenie.

Konkurs organizowany przez Corab jest znakomitą okazją dla osób, które myślą o fotowoltaice dla swojego domu bądź firmy. To szansa by obejrzeć sztukę montażu fotowoltaiki, wykonywaną przez najbardziej profesjonalne firmy na rynku.

Z okazji majowych zawodów zostaliśmy również zaproszeni do nagrania filmowego, które odbyło się w ostatni czwartek. Zapraszamy do relacji zdjęciowej i poznania naszej reprezentacji, która powalczy o zwycięstwo w konkursie fotowoltaicznym w Gdyni.

Zagłosuj na naszą drużynę w konkursie na Instalatora Roku! Oddaj głos na jedną z 6 firm instalatorskich, które 21 maja będą walczyć o tytuł najlepszego instalatora branży fotowoltaicznej. Do wygrania zestaw gadżetów przygotowanych przez naszego Partnera Corab. Wejdź na formularz, oddaj głos, odpowiedz na proste pytanie konkursowe, a na koniec prześlij wygenerowany kod na adres: [email protected]

Oddaj głos. Przejdź do formularza

info energia opinie. pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. instalator roku info energia.