Bądź na bieżąco!

Inteligentne Sterowanie

HOME > Inteligentne Sterowanie

Systemy SMART dla domu i biznesu

Dowiedz się, co możesz uzyskać dzięki systemom SMART HOME i SMART OFFICE

SMART HOME to inteligentne zarządzanie domem, dzięki któremu możemy zarządzać ogrzewaniem, oświetleniem, sprzętem AGD i RTV, roletami, oknami, kamerami, klimatyzacją, wentylacją, bramą garażową czy zraszaniem ogrodu.

SMART HOME – Na czym polega? Jak działa?

System daje ogromne możliwości konfiguracyjne dopasowane do potrzeb Klienta i jego możliwości. Sterowanie SMART HOME może odbywać się za pomocą przycisków naściennych, smartfona, tabletu czy komputera. Planowanie pracy urządzeń jeszcze nigdy nie było tak proste. Stwórz scenariusze dla Twoich urządzeń i ciesz się wolnym czasem.

SMART HOME - Idealna temperatura w Twoim domu

Klimat w jakim żyjemy wymusza na nas manipulowanie temperaturą w domu, aby stworzyć prawidłowe warunki dla naszego funkcjonowania. Automatyka, którą posiadają urządzenia grzewcze i chłodzące w naszych domach mogą za pomocą SMART HOME pracować jeszcze bardziej precyzyjnie i przynosić oszczędności. Świetnie spiszą się przy wykorzystaniu autokonsumpcji z instalacji fotowoltaicznej na rzecz pracy np. pompy ciepła. Steruj temperaturą dzięki połączeniu klimatyzacji i ogrzewania ze SMART HOME, również wtedy, gdy jesteś w pracy czy na wakacjach.

zmiana temperatury smart home
oświetlenie sterowanie w całym domu

SMART HOME - Kontrola Oświetleniem

Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka. Odpowiednio oświetlone pomieszczenia w naszym domu to dużo wyższy komfort funkcjonowania. System SMART HOME umożliwia kontrolę wszystkich parametrów poprzez programowanie cyklu pracy, dostosowywanie światła do pory dnia lub konkretnej sytuacji czy zmianę nasilenia oświetlenia.

SMART HOME – Do czego jeszcze?

Obsługa urządzeń jeszcze nie była tak łatwa i zintegrowana. Dzięki inteligentnemu systemowi możesz zarządzać czasem otwierania i zamykania się rolet. To sprawia, że nie musisz pamiętać kiedy je zasłonić, nie musisz też rozwijać każdej oddzielnie. System synchronizuje wszelkie sterowniki i spaja zarządzanie nimi. Pranie, suszenie, kontrola temperatury w lodówce, oglądanie telewizji, czy sterowanie audio. SMART HOME zapewni kontrolę nad całym sprzętem AGD i RTV w jednym urządzeniu sterującym.

smart home, smart office
Zarządzanie domem na wakacjach smart home

SMART HOME – Bezpieczeństwo Twojego domu

Systemy alarmowe i powiadomienia w telefonie bądź komputerze, dzięki systemowi inteligentnego domu. Ustaw cykl pracy alarmów, podnieś poziom bezpieczeństwa. Na wakacjach bądź w pracy bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim domu. Kamery i alarmy w systemie SMART HOME to jedne z podstawowych elementów.

Oświetlenie

smart home oświetlenie

Ogrzewanie

Sterowanie ogrzewaniem SMART HOME

Rolety

Sterowanie roletami Smart home

RTV i AGD

sterowanie audio muzyką smart

Bezpieczeństwo

alarmy i kamery smart home

Zarządzanie ogrodem

zarządzanie ogrodem smart home

System SMART OFFICE dla biznesu

smart office, zarządzanie biurem

Inteligentne zarządzanie ogrzewaniem, oświetleniem i bezpieczeństwem

To komfort dla pracowników i pracodawcy. Inteligentna kontrola oświetlenia i temperatury pozwoli ustawić pożądane parametry w danym czasie. Oznacza to ograniczenie kosztów pracodawcy, a także lepsze warunki pracy. Rozwiązaniem, które przynosi F&Home jest zastosowanie czujników obecności, które poprawią bezpieczeństwo w biznesie, a także wspomogą sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją czy oświetleniem.

Systemy SMART są świetnym rozwiązaniem dla szkół, urzędów i szpitali
Popraw bezpieczeństwo, obniż koszty operacyjne i korzystaj z komfortu korzystania ze swoich urządzeń. Sterowanie wentylacją, klimatyzacją i ogrzewaniem z jednego punktu ułatwi

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Jesteś zainteresowany wyceną systemu SMART HOME? Napisz do nas

Inteligentne Sterowanie Domem i Biurem - Oferta

Inteligentny dom - Kwidzyn, Trójmiasto, Elbląg

Automatyka F&Home pozwala w prosty sposób zarządzać nieruchomością. Inteligentny dom to komfort i prestiż. Daj sobie odpocząć, zaplanuj cykl domu, nie myśl o tym, co się dzieje wokół. Jeśli jesteś nieobecny,  dom może funkcjonować bez Twojej ingerencji. Działalność naszej firmy prowadzimy blisko w całej Polsce. Mamy wielu zadowolonych Klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami SMART HOME: Kwidzyn, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Braniewo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Grudziądz, Kartuzy, Wejherowo, Iława, Morąg, Świecie, Bydgoszcz, Toruń, Chełmno, Płock, Płońsk, Gostynin, Sochaczew, Rypin, Żnin, Włocławek, Lębork.

Montaż systemu SMART HOME

Nasza firma INFO ENERGIA zajmuje się montażem inteligentnych systemów w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. System może być montowany w puszkach podtynkowych (np. gniazda elektryczne, przyciski naścienne), rozdzielnice, moduły do montażu na szynie DIN. Kompleksowo dostosowujemy budynek do funkcjonalności systemu SMART HOME bądź SMART OFFICE.

SMART HOME - Gdzie kupić?

Nasze systemy F&Home jakie mamy w ofercie, dostosowujemy do potrzeb Klientów. Lubimy skomplikowane wyzwania, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom użytkowników. Systemy wyceniamy indywidualnie. Cena SMART HOME zależy od wielu czynników: stopnia zaawansowania, synchronizacji i możliwości montażowych. Nasi eksperci dokonują audytu budynku, aby zbadać możliwości zastosowania automatyki, po czym przygotowują ofertę.