Bądź na bieżąco!

Jinko 380W Full Black – Całe czarne panele fotowoltaiczne

HOME > Aktualności > Jinko 380W Full Black – Całe czarne panele fotowoltaiczne

Wprowadzamy do oferty eleganckie i w czarnej kolorystyce moduły fotowoltaiczne Jinko 380W.

Zwiększona wydajność, nowoczesne technologie, długa gwarancja.

Czarne panele fotowoltaiczne

Rynek fotowoltaiczny jest nasycony różnymi rozwiązaniami. Jak wybrać te najlepsze dla siebie? Spotykamy wiele rodzajów paneli fotowoltaicznych. Do niedawna rozróżniano moduły monokrystaliczne, polikrystaliczne i z krzemu amorficznego. W tej chwili na rynku mamy do czynienia tylko z tymi pierwszymi z racji znacznie wyższej efektywności, mniejszych rozmiarów i trwałości. Obecnie na stale rozwijającym się rynku, panele różnić się będą mocą, wyglądem, rozmiarem i zastosowaną technologią. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych rozwiązań, stawiają na estetykę, moc modułów i utrzymanie sprawności uzysku.

Naszym nowym bardzo ciekawym rozwiązaniem są moduły Jinko 380W Full Black. Charakteryzuje je bardzo elegancki wygląd, który nie zaburzy estetyki naszego budynku. Ponadto zastosowano w nich szereg technologii usprawniających ich działanie. Tilling Ribbon + Half Cell eliminuje przerwę między ogniwami, co powoduje większą efektywność (nawet 20,96% większą). Użycie 9 szyn zbiorczych zamiast 5 zmniejsza odległość między szynami i siatką elektrod, co również wpływa na zwiększenie mocy.

Markę modułów Jinko cechuje wyższy uzysk w całym cyklu eksploatacyjnym. Degradacja w pierwszym roku 2,5% przy 0,6% degradacji liniowej. Producent daje również 25-letnią gwarancję wydajności i 15 lat gwarancji na sam produkt. Moduły Jinko posiadają liczne certyfikaty, które potwierdzają ich niezawodność.

Jinko 380w full black, czarne panele fotowoltaiczne