Bądź na bieżąco!

Kariera

HOME > Kariera

Kariera w INFO ENERGIA

W naszej firmie możesz spodziewać się tylko jasnych i przejrzystych warunków pracy. Dołączając do naszego zespołu otrzymasz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na swoim stanowisku, komfortowe auto służbowe, dużą samodzielność i wiele nowych wyzwań. Zapoznaj się z naszą firmą, złóż CV i rozpocznij swoją przygodę z INFO ENERGIA!

Kim jesteśmy?

INFO ENERGIA to firma, która powstała w 2014 roku, a jej siedziba mieści się w Kwidzynie. Jesteśmy pasjonatami ekologicznych rozwiązań i nowoczesnych technologii, dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi z branży odnawialnych źródeł energii, elektryki i automatyki. Wykonaliśmy już ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła na terenie całej Polski. Nasz dynamiczny rozwój wynikający z zaangażowania pracowników, bardzo dobrej obsługi Klienta pozwolił nam uzyskać status jednego z liderów branży. Polityka naszej firmy stawia na rozwój, szukamy coraz nowszych i efektywniejszych urządzeń, podążamy za trendami i stawiamy na ludzi!


Oferujemy

Dzielimy się naszą wiedzą, a także wysyłamy pracowników na szkolenia

Możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów i koleżanek z pracy

U nas poczujesz dużą swobodę działań i ciekawe warunki pracy

Wiemy, że pracownik za swoje zaangażowanie musi być odpowiednio wynagradzany

Miejsce i narzędzia pracy zapewnią Ci komfort

Stawiamy na organizację pracy i komfortowe narzędzia do jej wykonywania! Zapewniamy bardzo dobre warunki na każdym stanowisku, dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, przestronnym nowoczesnym biurem i flotą nowych aut różnej kategorii. Wiemy, że zadowolony pracownik to dobry pracownik, dlatego staramy się, aby nasi pracownicy z przyjemnością podchodzili do swoich obowiązków. Dbamy o wizerunek naszej firmy na zewnątrz i stawiamy na promowanie naszego brandu. Nasi pracownicy mogą liczyć m.in. na profesjonalną odzież roboczą.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy!

Aplikuj na stanowiska!

sprzedaż fotowoltaiki praca handlowiec

Autoryzowany Partner Sprzedaży

Sprzedaż B2B

Doradca Techniczno-Handlowy to atrakcyjne warunki sprzedaży na jednym z najniższych cenników na rynku. Wyposażenie w komfortowy samochód, narzędzia pracy i LEADY.

Stanowiska Techniczne

Montaż, Wsparcie Techniczne, Projektanci, Inspektorzy

Zapytania odnośnie stanowisk i zgłoszenia chęci uczestnictwa w rekrutacji proszę kierować na adres mailowy:

[email protected]

Stanowiska handlowe i biurowe

Sprzedaż i Doradztwo, Obsługa biura, Administracja, Księgowość

Zapytania odnośnie stanowisk i zgłoszenia chęci uczestnictwa w rekrutacji proszę kierować na adres mailowy:

[email protected]

Nasze Certyfikaty