Bądź na bieżąco!

Klimatyzacja

HOME > Klimatyzacja

Klimatyzacja Kwidzyn dla domów i biznesu

Montaż i serwis klimatyzacji w powiecie kwidzyńskim

Oferta:

  • Montaż klimatyzacji;
  • Przegląd klimatyzacji;
  • Serwis klimatyzacji;

Oferta obowiązuje na obszarze powiatu kwidzyńskiego.

montaż klimatyzacji w kwidzynie
klimatyzacja kwidzyn

Tylko wysokiej jakości urządzenia klimatyzacyjne. Oferujemy montaż systemów klimatyzacji Split i Multi Split w domach i przedsiębiorstwach. Wśród urządzeń posiadamy klimatyzację ścienną, kasetonową, kanałową i przypodłogową.

Montaż wysokiej jakości - Klimatyzacja Kwidzyn

Jesteśmy certyfikowanym partnerem światowego lidera w dziedzinie klimatyzacji – marki Haier. Posiadamy rozwiązania dla każdego budynku, o szerokim zakresie mocy, różnej kolorystyce i rozmaitej funkcjonalności. Klimatyzatory Haier spełniają najwyższe normy ekologiczne i wydajnościowe. Klasa efektywności energetycznej A+++/A++ wskazuje na bardzo niskie zużycie energii elektrycznej. Klimatyzacja zapewnia zarówno chłodzenie jak i ogrzewanie, pobierając przy tym bardzo małe ilości energii elektrycznej.

klimatyzacja haier kwidzyn

Inteligentny czujnik eco pozwala na kontrolę ruchu powietrza.

klimatyzacja w kwidzynie info energia

Technologia SELF CLEAN oczyszcza samoczynnie klimatyzator.

klimatyzacja montaż kwidzyn

Powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

klimatyzator z wi fi kwidzyn

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

montaż klimatyzacji kwidzyn

Cicha praca nawet do 16 dB z funkcją Quiet.

Klimatyzacja Haier - Marka nr 1

Haier jest marką NR 1 wśród urządzeń połączonych i sterowanych zdalnie na świecie, z udziałem w rynku przekraczającym 33% pod względem sprzedaży 2021roku. Klimatyzatory tej marki cechują nietuzinkowe rozwiązania i elegancki design. Haier posiada jedno z największych centrów badawczych na świecie, dzięki czemu przoduje we wprowadzaniu nowoczesnych technologii i słynie z niezawodności swoich urządzeń.

klimatyzacja haier dofinansowanie do montażu kwidzyn

Dofinansowanie do klimatyzacji w Kwidzynie

Nawet 4 400 zł dofinansowania na montaż i urządzenie. Klimatyzacja z programu Mój Prąd może być dofinansowana dla dwóch grup odbiorców. W ramach zakupu instalacji fotowoltaicznej, którą również zrealizujemy dla Państwa, a także jeśli skorzystano już z dotacji Mój Prąd we wcześniejszych edycjach. Warunkiem jest przejście na nowe zasady rozliczeniowe. Nasza firma pozyskuje dofinansowania dla swoich Klientów.

Wybór klimatyzatorów marki Haier - Oferta ścienne

klimatyzacja kwidzyn

FLEXIS Black Matt

flexis white kwidzyn

FLEXIS White Matt

flexis silver kwidzyn

FLEXIS Silver Shine

klimatyzacja jade kwidzyn

JADE

pear klimatyzator kwidzyn

PEARL

tayga montaż kwidzyn

TAYGA

Montaż klimatyzacji w Kwidzynie w 2023 roku

Jeżeli jesteś mieszkańcem Kwidzyna bądź powiatu kwidzyńskiego i zastanawiasz się na montażem klimatyzacji to koniecznie skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny. Odpowiedni dobór urządzenia sprawi, że zapewnisz sobie komfort w miejscu, którym przebywasz najczęściej. Nasza firma instalacyjna znana jest z bardzo dobrych opinii, rzetelności i kompleksowości swoich usług. Dostarczamy takie rozwiązania jak: instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, wentylację, systemy ogrzewania podłogowego, instalacje elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne oraz klimatyzację.

Serwis klimatyzacji - Kwidzyn, ul. 15 Sierpnia 15

Masz problem ze swoją klimatyzacją w biurze lub domu? Twój serwis nie odpowiada bądź szukasz sprawdzonej firmy? Skorzystaj z usług INFO ENERGIA z Kwidzyna, która zapewnia profesjonalny serwis klimatyzacji. Jako autoryzowany partner marki Haier i lider wśród firm instalacyjnych w okolicy zapewnimy bezpieczną i bezawaryjną pracę urządzeń klimatyzacyjnych.