Bądź na bieżąco!

Klimatyzator za 1 zł? Tylko w naszej ofercie!

HOME > Aktualności > Klimatyzator za 1 zł? Tylko w naszej ofercie!

Zamontuj pompę ciepła z fotowoltaiką i odbierz klimatyzator za 1 zł!

Czy pompa ciepła z fotowoltaiką się opłaca?

Pompa ciepła to obecnie najlepsze rozwiązanie grzewcze na rynku. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną może obniżyć nasze rachunki za prąd i ogrzewanie nawet do 0 zł. Należy jednak prawidłowo dobrać zestaw.

Jak to działa?

Pompa ciepła powietrzna (powietrze/woda) pozyskuje energię z niewyczerpalnego źródła, jakim jest powietrze atmosferyczne. Pompa ciepła może pełnić taką samą rolę jak inne systemy grzewcze, tzn. służyć zasilaniu w ciepło i podgrzewać wodę użytkową. Efektywność pomp ciepła jest bardzo wysoka, a energia elektryczna, która jest pobierana w procesie wytwarzania energii cieplnej może być pokryta z instalacji fotowoltaicznej.

Pompy ciepła Haier, które posiadamy w ofercie są kompatybilne z fotowoltaiką. Nasze sprawdzone rozwiązania zapewnią komfort użytkowania i gwarancję oszczędności.

Pompa ciepła z fotowotoltaiką w INFO ENERGIA.

W naszej firmie instalacja pompy ciepła z fotowoltaiką opłaca się jeszcze bardziej. Od połowy maja 2021 r. ruszamy z akcją Klimatyzator do każdego zestawu z pompą ciepła Haier i fotowoltaiką. Jeśli myślisz o pompie ciepła z instalacją fotowoltaiczną i ciekawi Cię wycena dla Twojego domu, skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty i zdobądź klimatyzator przenośny za 1 zł!

Klimatyzator za 1 zł

Klimatyzator, który oferujemy jako bonus w naszym zestawie to przenośne urządzenie chłodzące marki Haier. Klimatyzator przenośny o mocy 3,5 kW, nie wymaga instalacji, idealnie sprawdzi się w upalne dni. Wartość urządzenia to 2000 zł netto.

pompa ciepła z fotowoltaiką cena. klimatyzator za 1 zł przy zakupie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną