Bądź na bieżąco!

Kredyt na Pompę Ciepła

HOME > Kredyt na Pompę Ciepła

Kredyt na Pompę Ciepła

Atrakcyjne raty dla naszych Klientów

W związku z dużym zainteresowaniem pompami ciepła, nasza firma instalacyjna INFO ENERGIA podjęła z współpracę z cenionymi na rynku Bankami, wywalczając bardzo dobre warunki finansowania. Podpisanie z nami umowy na montaż pompy ciepła zagwarantuje atrakcyjne finansowanie, na warunkach preferowanych przez naszych Klientów. Nasze biuro zajmuje się kompleksowo pozyskaniem kredytowania bez żadnych prowizji, czy ukrytych opłat. Nasi Klienci bez wychodzenia z domu mogą drogą elektroniczną podpisać umowę kredytową z bankiem.

Nasi Partnerzy

Kredyt z Dofinansowaniem Czyste Powietrze

BNP Paribas, wychodząc na przeciw potrzebom swoich Klientów podjął współpracę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pracownicy banku w ramach umowy partnerskiej oprócz formalności związanych z kredytowaniem składają wniosek o dofinansowanie za Klientów do programu Czyste Powietrze. Środki pozyskane z programu rządowego automatycznie pokryją część zaciągniętego kredytu. BNP Paribas oferuje również skrócony czas uzyskania decyzji z NFOŚiGW do 18 dni. Możliwe jest również zmniejszenie rat kredytu w oparciu o pozyskane środki przez Bank z Czystego Powietrza. Nasza firma INFO ENERGIA jako partner banku uczestniczy i monitoruje cały proces. Do 23 500 zł finansowanie za pośrednictwem BNP Paribas wymaga tylko oświadczenia.

Na zdjęciu pompa ciepła Neoheat o wysokiej efektywności A+++. Dowiedz się więcej na temat pomp ciepła: Kliknij

pompa ciepła neoheat
pompa ciepła po montażu

Raty w Santander Bank

Nasz partner Santander Bank oferuje kredyty z minimalną ilością procedur. Zaletą kredytu w Santander uzyskanego przez Klientów naszej firmy INFO ENERGIA są stałe raty. Jest to gwarancja, że raty nigdy nie wzrosną, gwarantując pewność i stabilność finansową Twojego gospodarstwa. Kredyt w Santander podpisywany jest elektronicznie, a wszystkie formalności załatwia nasze biuro, tak aby całkowicie odciążyć Klientów. Kredyt do 19 999 zł możliwy jest na oświadczenie, bez wykazywania dochodów.

Na zdjęciu zamontowana przez naszą firmę pompa ciepła Neoheat . Dowiedz się więcej na temat pomp ciepła: Kliknij

Leasing w PKO i Santander na pompę ciepła

Oprócz kredytowania możliwe jest finansowanie inwestycji na montaż pompy ciepła w formie leasingu. Leasing jest alternatywą dla Klientów biznesowych, pozwala przygotować firmę na wydatki według harmonogramu i nie wymaga wpłaty własnej. Leasing możliwy jest w PKO i Santander na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Na zdjęciu montaż pompy ciepła Haier przez naszą firmę . Dowiedz się więcej na temat tych pomp ciepła: Kliknij

montaż pompy ciepła haier

JESTEŚ ZAINTERESOWANY MONTAŻEM POMPY CIEPŁA NA KREDYT?

Skontaktuj się z nami, bezpłatnie przedstawimy ofertę!