O nas


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Info Energia
Eksperci w dziedzinie fotowoltaiki
Jesteśmy firmą zajmującą się wdrażaniem ekologicznych i odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacje fotowoltaiczne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Nasza firma istnieje na rynku od 2014 roku. W tym czasie zdążyliśmy wypracować sobie pewną stabilną pozycję co przekłada się na profesjonalizm, potwierdzony referencjami naszych klientów.
Główny profil działalności

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

Projektowanie i budowa instalacji fotowoltaicznych

Doradztwo w zakresie energetyki

Optymalizacja zużycia kosztów energii elektrycznej

Zastosowanie kompensacji mocy biernej

Budowa i modernizacja stacji transformatorowych

Inne specjalistyczne prace elektroenergetyczne

Możesz nam zaufać

Oferujemy profesjonalizm i doświadczenie:

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu Energetyki i Odnawialnych Źródeł Energii, którzy będą w stanie odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

Dawid Widelski

Właściciel

Sylwia Gwóźdź

Koordynator działu handlowego

Adam Koliński

Kierownik działu technicznego

Damian Trzaska

Koordynator ds. Realizacji zamówień

Nasze certyfikaty

Nieustannie rozwijamy się i powiększamy własne kwalifikacje

Nasz zespół uczestniczy w wielu szkoleniach w uznanych firmach branżowych i nieustannie powiększa zasób wiedzy, oraz umiejętności.

Z kim współpracujemy

Nasi Partnerzy

Pozytywne referencje

Cieszymy się doskonałą renomą wśród partnerów i klientów:

Spełniamy wymagania klientów niezależnie od ich oczekiwań. Wykonaliśmy usługi dla wielu firm i jesteśmy cenieni na rynku jako firma, która nie tylko rzetelnie realizuje powierzone zadania, ale w pełni angażuje się w cały proces pomagając w doborze materiałów i doradzając najlepsze rozwiązania.

Współpracujemy z najlepszymi

Cieszymy się zaufaniem renomowanych firm:

Wiodący i niezależny sprzedawca gazu ziemnego w Polsce. Jesteśmy liderem wśród prywatnych sprzedawców gazu ziemnego w Polsce. Dostarczamy gaz do 83 gmin, mamy 2843 km sieci gazowych, a liczba naszych klientów przekroczyła 37 000.
Firma Handen, korzysta z ponad 25-letniego doświadczenia G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. i wsparcia miedzynarodowego koncernu VNG Handel & Vertrieb GmbH. Posiada wszelkie niezbędne zezwolenia i koncesje. Realizuje pewne i konkurencyjne dostawy, zatrudniając najlepszych specjalistów na rynku.
Jednym z naszych stałych partnerów biznesowych jest firma ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o. Jest to lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce.
Energia produkowana w ciągu jednego roku przez tą spółkę, jest w stanie pokryć około 90 000 gospodarstw domowych i pozwala na uniknięcie emisji około 210 000 ton CO2, energia dla firm sprzedawana przez nich zasila największe przedsiębiorstwa jak i małe firmy na terenie całego kraju.

Następny krok należy do Ciebie!

Odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy Ci bezpłatny audyt, który wykaże stopień opłacalności instalacji w Twoim domu.