Bądź na bieżąco!

Panele Fotowoltaiczne i Pompy Ciepła Kwidzyn – INFO ENERGIA

HOME > Blog > Panele Fotowoltaiczne i Pompy Ciepła Kwidzyn – INFO ENERGIA

Panele Fotowoltaiczne i Pompy Ciepła Kwidzyn

Fotowoltaika w Kwidzynie. Montaż pompy ciepła z gwarancją

Kwidzyn Pompy Ciepła, Fotowoltaika, Klimatyzacja – montaż do 30 dni, dofinansowanie, przegląd i serwis. Chcesz założyć instalację fotowoltaiczną, klimatyzację bądź pompę ciepła w Kwidzynie i okolicy? INFO ENERGIA to lokalny lider paneli, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła. Już ponad kilkadziesiąt instalacji w naszym mieście.


Nasza firma istnieje na rynku od 2014 roku. W tym czasie zdążyliśmy wypracować sobie pewną stabilną pozycję co przekłada się na profesjonalizm, potwierdzony referencjami naszych klientów. Od roku 2020 firma funkcjonuje jako INFO ENERGIA GROUP SP. Z O.O. Siedziba firmy znajduje się w Kwidzynie. Charakteryzuje nas kompleksowa obsługa, wykonujemy audyt, projekt, montaż, pozyskujemy dofinansowanie, składamy wnioski za naszych Klientów, a także monitorujemy pracę naszych instalacji, dokonujemy serwisu i ekspertyzy. Obejrzyj filmik i poznaj jak działamy!Ostatnie realizacje INFO ENERGIA w Kwidzynie

Liczba zamontowanych instalacji i pomp ciepła w powiecie:

159

Czy wiesz, że nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się na wielu dachach kwidzyńskich firm, restauracji i sklepów?

Fotowoltaika dla firmy w Kwidzynie

Fotowoltaika, Pompa Ciepła, Klimatyzacja - Kwidzyn. Skontaktuj się w sprawie wyceny!

Kwidzyn Fotowoltaika – montaż do 30 dni, dofinansowanie, przegląd i serwis

Chcesz założyć instalację fotowoltaiczną w Kwidzynie i okolicy? INFO ENERGIA to lokalny lider paneli, ogniw fotowoltaicznych. Już ponad kilkadziesiąt instalacji w naszym mieście.
Nasza siedziba znajduję się w Kwidzynie przy ul. 15 Sierpnia 15. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy na miejscu.

Fotowoltaika dla firm – Kwidzyn

Nasza firma otwarta jest na współpracę z przedsiębiorstwami kwidzyńskimi. Zrealizowaliśmy już kilkanaście dużych instalacji w Kwidzynie i okolicy. Duże zapotrzebowanie na energię i wzrost cen prądu to czynniki, które mobilizują firmy do założenia fotowoltaiki. W przypadku instalacji fotowoltaicznej składającej się z 88 modułów o mocy blisko 40 kWp zwrot inwestycji nastąpi po 4 latach. Zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych w firmach daje szansę na rozwój. Budżet ten przeznaczony może być na zakup maszyn, unowocześnienie linii produkcyjnej, rozbudowę czy wiele innych elementów biznesu. W Kwidzynie znajduje się bardzo dużo firm, które mają wysokie zużycie energii. Najbardziej narażone na zwiększone wydatki za prąd są przedsiębiorstwa o profilach tj.: tartak, restauracja, piekarnia, warsztat samochodowy, stolarnia, hurtownia, fabryka i wszędzie tam, gdzie w użyciu jest wiele narzędzi elektrycznych i maszyn. Panele słoneczne polecamy również w przypadku montażu na budynkach publicznych, tj.: szkoła, urząd, remiza, posterunek, przedszkole.

Kwidzyn – Pompy Ciepła Cena

Cena pompy ciepła w Kwidzynie zależna jest od wielu czynników. Najbardziej istotne są wybór rodzaju pompy ciepła, moc urządzenia, możliwości budynku, czy uzyskanie dofinansowania. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła monoblok powietrze woda marek Haier, Heiko, Alpha Innotec i Neoheat. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań, dlatego pompy ciepła monoblok, które montujemy, dzięki zamkniętemu układowi chłodniczemu, są bezawaryjne. Zależy nam, aby nasi Klienci odczuwali komfort i czuli się pewni, że ich pompa ciepła będzie działać zimą (w trudnych warunkach). Zamontowane przez nas urządzenia bez problemu pracują przy temperaturze zewnętrznej poniżej -20°C.

Gaz, ekogroszek, pellet czy pompa ciepła w Kwidzynie?

Kotły na pellet i ekogroszek to systemy grzewcze, które w dalszym ciągu są częstym wyborem mieszkańców Kwidzyna, także w przypadku nowego budownictwa. Te dwie możliwości mają swoje minusy: ceny kotłów stale rosną, kotły na pellet i ekogroszek to zanieczyszczenia i poświęcanie czasu na uzupełnianie surowca, a także utrata miejsca na jego przetrzymywanie. To ostatnie jest szczególnie ważne w przypadku nowych budynków. Zagospodarowanie specjalnego miejsca (kotłowni) to większa powierzchnia budynku, a co tam idzie cena budowy naszego domu. Ogrzewanie gazowe w Kwidzynie ma dużo zalet, jednak sieć nie sięga do wszystkich części miasta, a koszty przyłącza mogą być naprawdę spore. Wiele domów nie jest też odpowiednio dostosowana do tego źródła ciepła, a co najgorsze cena gazu wciąż rośnie i tak z pewnością pozostanie. Pompy ciepła, które oferujemy w INFO ENERGIA to urządzenia, które są bezobsługowe, nie wymagają czyszczenia, a nawet płatnych serwisów. Dodatkowo na pompy ciepła Haier, Neoheat czy Heiko można uzyskać wyższe dofinansowanie na wymianę źródła z uwagi na ich wysoką klasę efektywności energetycznej. W Kwidzynie wycena pompy ciepła w INFO ENERGIA nawet tego samego dnia.

Panele Fotowoltaiczne dla rolnika w powiecie kwidzyńskim

Gminy powiatu kwidzyńskiego są w dużej części gminami rolniczymi. Nasza firma INFO ENERGIA jako eksperci ds. energetyki, wiemy że gospodarstwa rolnicze w gminach: Kwidzyn, Sadlinki, Ryjewo, Prabuty, Gardeja są coraz bardziej nowoczesne, co sprawia, że ich koszty eksploatacyjne znacznie wzrosły. W rolnictwie koszty za energię potrafią być bardzo wysokie, wiemy to z doświadczeń naszych Klientów, którzy często decydują się na instalacje powyżej 40 kWp. Budynki gospodarcze, obory, czy chlewnie potrzebują dużo energii elektrycznej do utrzymywania dogodnych warunków. Coraz większą popularnością wśród rolników cieszą się pompy ciepła o dużej mocy z dofinansowaniem. Takie dotacje zapewnia chociażby program rządowy AgroEnergia. Rolnicy w Kwidzynie mogą otrzymać duże wsparcie finansowe zarówno na pompę ciepła, jak i fotowoltaikę.
Fotowoltaika w gospodarstwach rolniczych na terenie powiatu kwidzyńskiego montowana jest na dachach budynków, oborach, chlewniach, bądź na gruncie.

Cena prądu – Kwidzyn

Wzrost cen nawet do kilkudziesięciu procent jest niestety bardzo możliwy w najbliższym czasie, co jest wynikiem polityki klimatycznej Unii Europejskiej. Ceny uprawnień do emisji CO2 oscylują wokół 50 euro – to bardzo dużo. Koszt unijnej polityki klimatycznej będzie w rachunkach klientów. Następnie firmy energetyczne biorą ten koszt, przedkładają propozycje taryf do niezależnego regulatora. Cena prądu nie będzie nas interesować jeśli zostaniemy posiadaczami instalacji fotowoltaicznej. Wycena fotowoltaiki w Kwidzynie może odbyć się po przeprowadzonym audycie. Nasz doradca skontaktuje się z Klientem w ciągu 24h po pozostawieniu kontaktu.

Kwidzyn – Haier pompy ciepła i klimatyzacja

INFO ENERGIA jest autoryzowanym partnerem marki Haier. Nasze doświadczenie w montażu, liczne certyfikaty pozwalają nam być firmą, która jest ceniona na rynku. Montujemy również klimatyzację w Kwidzynie i okolicy. Jeśli posiadasz biuro, salon bądź sklep i myślisz o klimatyzatorze to skontaktuj się z nami. Wspieramy nowoczesne rozwiązania, dlatego wybraliśmy klimatyzację Haier jako naszego partnera. Haier to sprawdzone systemy, które montowane mogą być w wersjach Split i Multi Split. Klimatyzatory tej marki mogą służyć również do ogrzewania i osuszania.

Instalacje elektryczne, elektryk w Kwidzynie

Nasza firma INFO ENERGIA oferuje usługi elektryczne w Kwidzynie i okolicy. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w domach i firmach. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia.

Przegląd i serwis instalacji fotowoltaicznej

Twoja fotowoltaika nie działa? Nie masz kontaktu z firmą, która ją zakładała albo nie zaufasz jej po raz kolejny? Nasza firma INFO ENERGIA oferuje serwis modułów fotowoltaicznych i falowników. Dokonujemy również ekspertyzy działania fotowoltaiki, jej uzysków, połączeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia pomiarowe, w tym dron z kamerą termowizyjną. Sprawdź ile energii wytwarza Twoja fotowoltaika w Kwidzynie.