Bądź na bieżąco!

Pierwsze Uruchomienie Pompy Ciepła

HOME > Pierwsze Uruchomienie Pompy Ciepła

Pierwsze uruchomienie pompy ciepła

Świadczymy usługi pierwszego uruchomienia pompy ciepła wraz ze sprawdzeniem poprawności montażu dla marek Haier, Neoheat i Heiko.

Pierwsze uruchomienie pompy ciepła - Haier, Neoheat, Heiko

Autoryzacja marek Haier, Neoheat i Heiko odbywa się corocznie. Uzyskanie certyfikatu jest możliwe wyłącznie po odbytych szkoleniach.

Prawidłowe działanie pompy ciepła

Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Serwisowym pomp ciepła Haier, Neoheat i Heiko. Nasze doświadczenie w montażach, serwisach, a także liczne odbyte szkolenia i certyfikacje pozwalają nam profesjonalnie zajmować się pierwszym uruchomieniem pomp ciepła, dokładną nastawą urządzeń i sprawdzeniem prawidłowości montażu. Jeśli zależy Ci na pewnym działaniu Twojego urządzenia, a także nie chcesz stracić gwarancji na pompę ciepła, możesz zamówić u nas usługę, wypełniając formularz obok.

pierwsze uruchomienie pompy ciepła

Autoryzacja poświadczona certyfikatami producenta

pierwsze uruchomienie pompy ciepła neoheat

Autoryzowany Partner Neoheat

pierwsze uruchomienie pompy ciepła haier

Autoryzowany Partner Haier

pierwsze uruchomienie pompy ciepła heiko

Autoryzowany Partner Heiko

serwis pomp ciepła haier

Dlaczego ważne jest pierwsze uruchomienie pompy ciepła?

Instalowałeś pompę ciepła samodzielnie bądź zrobiła to ekipa, która nie posiada autoryzacji producenta? Wiesz, że aby otrzymać gwarancję na urządzenie niezbędne jest uruchomienie pompy ciepła przez firmę z certyfikatem? To wymuszone działanie producenta, którego celem jest dbanie o jakość montażu i wydłużenie żywotności pompy ciepła. W trakcie pierwszego uruchomienia urządzenia autoryzowany instalator sprawdza czy pompa ciepła została zamontowana w prawidłowy sposób, zgodnie ze sztuką, którą zaleca producent. Tylko dobrze wykonana instalacja jest gwarancją na długie i efektywne użytkowanie pompy ciepła. Wszelkie nieprawidłowości w montażu mogą wpłynąć na pracę źródła ciepła i wysokość rachunków za energię. Nasza firma wyspecjalizowała się w sprawdzaniu i serwisowaniu pomp ciepła Neoheat, Haier i Heiko.

Ile kosztuje pierwsze uruchomienie pompy ciepła?

Cena za uruchomienie pompy ciepła Haier, Neoheat i Heiko jest stała i wyznaczona przez producenta. Różnice w cenie wynikają z rodzaju pompy (split i monoblok), a także odległości od danego autoryzowanego punktu serwisowego (koszt dojazdu). W przypadku pierwszego uruchomienia pompy ciepła na własną rękę bądź przez firmę bez certyfikatu nie można liczyć na uznanie gwarancji na urządzenie. Wszelkie wymiany części (w tym kosztownej sprężarki) nie zostaną uwzględnione w reklamacji.

pompa ciepła haier uruchomienie