Bądź na bieżąco!

Pompa Ciepła Panasonic

HOME > Pompa Ciepła Panasonic

Pompy Ciepła Panasonic Aquarea

Wysokiej jakości pompa ciepła monoblok marki Panasonic. Rozwiązanie dla domów jednorodzinnych

Pompa ciepła Panasonic Aquarea - Najczęstszy Wybór Polaków

Obecnie na rynku można zaobserwować pojawienie się wielu marek pomp ciepła, zarówno znanych producentów, jak i zupełnie nowych w branży. Ten trend jest konsekwencją znacznego wzrostu popytu na urządzenia grzewcze. Należy jednak pamiętać, że ogrzewanie to bardzo ważny element domu i warto wybrać rozwiązanie sprawdzone i przede wszystkim efektywne. Pompa ciepła Panasonic z montażem wykonanym w sposób prawidłowy to gwarancja wieloletniej bezawaryjnej pracy urządzenia. Firma Panasonic jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjności rozwiązań do chłodzenia i grzania. Produkcja sprężarek tej marki, które stanowią serce pomp ciepła i klimatyzatorów przekroczyła 200 mln. Poznaj cechy charakterystyczne urządzenia i uzyskaj bezpłatną wycenę na montaż pompy ciepła Panasonic.

pompa ciepła panasonic aquarea
pompy ciepła panasonic

Panasonic Pompa Ciepła w 2023 roku

Panasonic Aquarea to urządzenie o wysokiej efektywności energetycznej, na co wskazuje współczynnik COP (im wyższa wartość COP tym niższe koszty ogrzewania). Pompę ciepła Panasonic charakteryzuje utrzymywanie tego współczynnika efektywności na wysokim poziomie, mimo spadku temperatury zewnętrznej. Rozwiązania technologiczne tego znanego producenta wykorzystywane są również w pompach ciepła innych marek, co potwierdza pozycję na rynku wytwarzanych komponentów. Oferowane przez nas urządzenia marki Panasonic pochodzą z typoszeregu powietrze/woda monoblok, co wskazuje, że źródłem pozyskanej energii jest powietrze, a układ pompy ciepła jest hermetycznie zamknięty w jednostce zewnętrznej. Dowiedz się więcej o pompach ciepłach z naszego artykułu: Pompa ciepła do ogrzewania domu jednorodzinnego. Cena, dofinansowanie i funkcje.

Panasonic Aquarea - Pompa Ciepła do budynków nowobudowanych i istniejących

Pompa ciepła Panasonic może z powodzeniem pracować zarówno w budynkach nowych z niskim zapotrzebowaniem na ciepło, jak również w domach, które istnieją od kilkudziesięciu lat, które do tej pory ogrzewane były piecami na paliwo stałe. Bardzo wysoką efektywność zapewni w przypadku ogrzewania podłogowego, jak i przekazywania ciepła przez grzejniki (pracuje również na obu systemach jednocześnie). Pompy ciepła Aquarea pracują nawet przy bardzo niskich temperaturach i to bez wykorzystania grzałki pomocniczej. Urządzenie to jest bardzo ekonomiczne, co potwierdzają rachunki za energię elektryczną naszych Klientów. Inwerterowa sprężarka Panasonic pozwala dostosować pracę pompy ciepła do warunków panujących na zewnątrz, przy czym nie generuje ona zbyt dużego hałasu, który zaburzałby komfort użytkowników czy sąsiadów. Idealnym rozwiązaniem do pompy ciepła będzie fotowoltaika.

pompa ciepła panasonic do domu jednorodzinnego

Sterowanie Pompą Ciepła Panasonic

Bezobsługowość pompy ciepła jest ogromną zaletą tego rozwiązania grzewczego. Panasonic daje użytkownikom swoich pomp możliwość sterowania, dzięki intuicyjnemu sterownikowi i aplikacji na smartfon. Nastawa temperatury jest bardzo prosta i precyzyjna, ponieważ pompa ciepła może pracować z krzywą grzewczą i wyposażona jest w czujniki temperatury. Ustawienie idealnej temperatury, która nie zmienia się wraz ze spadającą temperaturą na zewnątrz to duży komfort dla naszych organizmów. Aplikacja na telefonie pozwala decydować o ustawieniach urządzenia z każdego miejsca – z pracy, domu czy samochodu. Ponadto Panasonic zapewnia zdalny serwis, dzięki połączeniu z siecią, co w razie wystąpienia problemów bądź wątpliwości znacznie ułatwi i przyśpieszy proces pomocy.

Sprawdź jak wygląda aplikacja Panasonic


Panasonic pompy ciepła - oferta 2023

Montaż pomp ciepła Panasonic. Wybierz rodzaj urządzenia. 

pompa ciepła panasonic high performance

Aquarea High Performance

Pompa ciepła do nowych budynków

Graniczna temp. pracy -20℃

Temp. zasilania 55-75℃

pompa ciepła panasonic z montażem

Aquarea T-CAP

Pompa ciepła do zastosowania w skrajnych warunkach temp.

Graniczna temp. pracy -28℃

Temp. zasilania 60-75℃

pompa ciepła panasonic z montażem

Aquarea HT

Pompa ciepła stosowana przy wymianach źródła ciepła

Graniczna temp. pracy -20℃

Temp. zasilania 65-75℃

Panasonic pompy ciepła - dane techniczne wybranych modeli i mocy

Pompa ciepła Aquarea High Performance 7 kW
Pompa ciepła Aquarea T-CAP 9 kWPompa ciepła Panasonic Aquarea HT
Klasa efektywności energetycznejA+++A+++A++
Znamionowa moc cieplna (kW)799
COP (otoczenie +7℃, oda 35℃)4,765,084,64
COP (otoczenie +7℃, oda 55℃)2,823,082,48 (65℃)
Wymiary (mm)865 x 1283 x 3201410 x 1283 x 3201410 x 1283 x 320
Waga (kg)99140151
Poziom mocy akustycznej (dB)596566
SprężarkaInwerterowaInwerterowaInwerterowa
Moc Grzałki (kW)333

Masz pytania? Chcesz uzyskać ofertę na montaż pompy ciepła?

Wypełnij formularz