Bądź na bieżąco!

Pompy Ciepła Grudziądz – Montaż i Dofinansowanie

HOME > Pompy Ciepła Grudziądz – Montaż i Dofinansowanie

Pompy ciepła Grudziądz - Ogrzewanie dla domu

Jesteś mieszkańcem Grudziądza bądź okolic? Myślisz o budowie domu lub interesuje Cię wymiana systemu grzewczego w budynku mieszkalnym bądź w firmie? To dobry moment żeby wybrać ogrzewanie dla nowego domu bądź firmy. Na rynku znajduje się wiele przedsiębiorstw, które oferują różne rozwiązania dla ogrzewania. Różni je jakość usług i obsługa posprzedażowa. Pompa ciepła powietrze woda do ogrzewania domu i podgrzewania CWU to bardzo dobry wybór. Jeśli znalazłeś się na naszej stronie internetowej to pewnie poszukujesz takiego rozwiązania dla siebie bądź informacji na temat pompy ciepła. Chętnie pomożemy, odpowiemy na Twoje pytania i dokonamy audytu by dobrać odpowiednie urządzenie. Pamiętaj, że ogrzewanie w domu to wybór na wiele lat.

Pompy ciepła Grudziądz

Zastosowanie najwyższej jakości sprężarki w pompach ciepłach w Grudziądzu

Zastanawiasz się nad wyborem pompy ciepła do domu jednorodzinnego? Wykonanie naszych produktów jest poparte wieloma latami badań. Zespoły ekspertów pracowały i testowały takie urządzenia jak pompa ciepła Haier po to żeby zapewnić komfort ich użytkownikom na wiele lat. Inwerterowa Sprężarka DC wykorzystana w pompie pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej efektywności pracy, przez co ogrzewanie domu jest tańsze i przede wszystkim skuteczne. Montaż pompy ciepła w Grudziądzu to rozsądny ruch z racji zanieczyszczonego powietrza w mieście. Warto zabezpieczyć się przed silnymi mrozami w zimę, dzięki dobrze wykonanej instalacji. Niepoprawny montaż może skończyć się wymianą sprężarki po kilku latach, która jest najbardziej kosztownym elementem układu grzewczego. W mieście Grudziądz pompa ciepła powietrzna od INFO ENERGIA to gwarancja na użytkowanie i komfort dla Twojego domu bądź biznesu. W województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy jednym z liderów, którzy podejmują się wykonywania instalacji na każdym budynku, wyróżnia nas ilość obsłużonych Klientów i szereg rozwiązań: pompa ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja i rekuperacja.

Dotacja dla zainteresowanych wymianą źródła ciepła - Grudziądz

W województwo kujawsko-pomorskie to dofinansowanie do pompy ciepła dla nowych domów i wymiany pieca. Istnieje wiele programów w których uczestniczą takie gminy powiatu jak: Grudziądz, Łasin, Radzyń Chełmiński, Gruta, Świecie nad Osą, Rogoźno. Jako firma posiadamy swój dział handlowy, który odpowiedzialny jest za pomoc w uzyskaniu dotacji i konsultację, w której podpowiadamy jaka może być wysokość dotacji w Grudziądzu, komu przysługuje dofinansowanie i jak wypełnić wniosek. Obecnie aktywnych jest kilka programów: Czyste Powietrze na wymianę pieca na pompę ciepła, AgroEnergia dla rolników, Energia Plus dla firm. W roku 2022 uruchomiony zostanie program Moje Ciepło, który przewiduje dofinansowanie dla nowych domów. Dla ekologicznych inwestycji, tj. jak montowanie pompy ciepła powietrze woda połączone również z demontażem nieefektywnego pieca np. na węgiel możliwe jest skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej bądź odliczenie od podatku VAT. Decydując się na kompleksowe usługi INFO ENERGIA w postaci montażu pompy ciepła w Grudziądzu, można liczyć także na gwarancję 5 lat na urządzenie Neoheat, Heiko, czy Haier i Panasonic.

Pompy ciepła Monoblok Haier, Heiko, Panasonic i Neoheat do domu jednorodzinnego w Grudziądzu

Blisko tysiąc zadowolonych Klientów

 • Firma bardzo solidna, polecam każdemu. Już znajomi na moje polecenie skorzystali. Przedstawiciel regionalny bardzo kompetentny, na wstępnej rozmowie dokładnie wszystko planuje.. Mam wiele doświadczeń z firmami, bo to mój drugi dom w budowie, ale uważam firmę INFO ENERGA za jedną z najlepiej wywiązującą się z umów.

  Iwona

 • Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm począwszy od kontaktu z przedstawicielem (Pan Zbyszek jest niezastąpiony), doborem odpowiedniej mocy instalacji przez montaż i wsparcie w kompletowaniu dokumentacji. Montaż całej instalacji ok 2 dni, szybko, sprawnie, fachowo. Ekipa monterska na wysokim poziomie wiedzy i kultury. Po zakończeniu prac pozostawili po sobie porządek. Polecam.

  Marta

 • Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt i duża elastyczność względem klienta. Na uznanie zasługuje również załatwienie wszystkich formalności, doradztwo i wsparcie techniczne.
  Szczerze polecam.

  Jarek

Autoryzowany Partner Pomp Ciepła Haier, Heiko, Neoheat i Panasonic

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Sprzedaży, Montażu i Serwisu marek Haier, Heiko, Neoheat i Panasonic, co można potwierdzić na stronach producentów. Posiadanie autoryzacji jest bardzo ważne, ponieważ oznacza wysoką jakość montażu i obsługi, a także gwarancję. Na pompę ciepła instalowaną przez naszą firmę przysługuje 5 lat gwarancji.

haier grudziądz

Nasza firma polecana jest przez Klientów z uwagi na staranność wykonania instalacji i zachowanie estetyki. Będziemy świetnym wyborem na montaż pompy ciepła w Grudziądzu. Dobierzemy odpowiednie urządzenie dla Twojego domu, przeprowadzając audyt energetyczny i konsultując z Tobą wszelkie potrzeby. Wśród naszych usług znajdą Państwo także serwis pomp ciepła w powiecie grudziądzkim.

montaż pompy ciepła w grudziądzu