Bądź na bieżąco!

Pompy Ciepła Haier

HOME > Pompy Ciepła Haier

Pompy Ciepła Haier

Pompa Ciepła Haier – dowiedz się więcej o nowoczesnym systemie ogrzewania

Pompa ciepła Haier SUPER AQUA - sprawdzone ogrzewanie

Pompy Ciepła Haier to wysokiej jakości urządzenia, które zyskują na popularności w naszym kraju. Te rozpoznawalne na świecie urządzenia cieszą bardzo dobrymi opiniami i znane są z niezawodności. Nie stwierdza się awaryjności tych urządzeń, ani problemów w ich użytkowaniu. To rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, a także firm. Pompa ciepła Haier będzie działać z ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami, a więc można zamontować ją w budynku nowym, jak i użytkowanym od wielu lat. Tysiące zamontowanych pomp ciepła Haier w Polsce jest potwierdzeniem skuteczności tych urządzeń. Zaletą montażu pomp ciepła jest rozbudowa struktura serwisowa urządzeń Haier i duża dostępność urządzeń.

haier polska
haier siedziba

Lider rynku HVAC - Pompa Ciepła Haier Monoblok

Haier znana i ceniona marka na świecie. która przoduję w nowatorskich rozwiązaniach. Według raportów Euromonitora (międzynarodowa niezależna organizacja, która bada opinie Klientów) Haier jest liderem pod względem ilości klimatyzatorów podłączonych i sterowanych zdalnie (31% urządzeń na świecie). Marka Haier posiada jedno z największych na świecie obiektów do przeprowadzania badań. Budynek o powierzchni 20 000m2 posiada ponad 120 laboratoriów testowych, badawczych do symulacji doświadczeń użytkownika i pracy urządzeń w różnych warunkach. Haier to firma, która niezmiennie jest na 1 miejscu w rankingu wśród producentów AGD na całym świecie. Od kilku lat marka cieszy się ogromną popularnością wśród polskich odbiorców. Potwierdzają to również nasi Klienci, którzy użytkują pompę ciepła Haier i wystawiają jest bardzo pozytywne opinie.

INFO ENERGIA - Autoryzowany Partner Marki Haier

Prawidłowy montaż pompy ciepła Haier pozwoli cieszyć się komfortem użytkowania i brakiem awarii systemu ogrzewania. Pewność i bezpieczeństwo montażu może zapewnić tylko autoryzowany partner marki Haier. Nasza firma INFO ENERGIA odbyła liczne szkolenia i zamontowała wiele pomp ciepła w całej Polsce, aby uzyskać certyfikację marki. Jesteśmy cenionym partnerem Haier, poza wysokiej jakości montażem oferujemy również przegląd, serwis i uruchomienie pompy ciepła. Instalacja pompy ciepła Haier przez firmę bez certyfikatu wiąże się z utratą gwarancji na urządzenie i problemy w późniejszym serwisowaniu. Skorzystanie z naszych usług przynosi korzyści w postaci obsługi posprzedażowej i serwisu 24h/7 dni w tygodniu.

certyfikat haier na stronę
montaż pompy ciepła info energia

Rodzaje i moce pomp ciepła Haier - rozwiązania do każdego typu budynku

Pompy ciepła Haier będą odpowiednie do każdego rodzaju budynku. Producent stworzył różne warianty mocy urządzeń, aby ich praca była efektywniejsza, dostosowana do powierzchni budynku i jego zapotrzebowania na ciepło. Dobór urządzenia jest niezwykle istotny, ponieważ pozwoli na optymalizację pracy pompy ciepła i mniejsze rachunki za energię elektryczną. Oferta monoblok dla marki Haier prezentuje się następująca: pompa ciepła Haier 6 kW, pompa ciepła Haier 8 kW, pompa ciepła 11 kW, pompa ciepła 16 kW. Moc urządzenia dobierana jest przez naszą firmę po dokładnym audycie energetycznym i sprawdzeniu możliwości montażowych. Nasi eksperci na podstawie projektu nowego budynku i świadectwa energetycznego są w stanie wyliczyć zapotrzebowanie na ciepło, tak aby warunki w domu były komfortowe, a pompa ciepła nieprzewymiarowana. W przypadku budynków już istniejących dobór następuje po analizie obecnego zużycia paliwa stałego, gazu bądź oleju, a także sprawdzeniu stanu budynku i jego strat ciepła. Każdy budynek jest inny, podobnie jak preferencje Klientów na ciepło w domu, dlatego przed montażem dokonujemy precyzyjnej oceny.

Porównaj koszty ogrzewania pomiędzy pompą ciepła a innym źródłem: Pompa ciepła koszty – porównanie z innymi systemami grzewczymi

Haier pompy ciepła - oferta 2022

Haier pompy ciepła typu monoblok z zamkniętym układem chłodniczym w jednostce zewnętrznej.

pompa ciepła haier 5 kw

Haier pompa ciepła 5 kW

pompa ciepła haier 8 kw

Haier pompa ciepła 8 kW

pompa ciepła haier 11 kw

Haier pompa ciepła 11 kW

Haier pompa ciepła 16 kW

Pompa ciepła Haier 5 kW SUPER AQUA – AU052FYCRB(HW)Pompa ciepła Haier 8 kW SUPER AQUA – AU082FYCRA(HW)Pompa ciepła Haier 11 kW SUPER AQUA – AU112FYCRA(HW)Pompa ciepła Haier 16 kW SUPER AQUA – AU112FYCRA(HW)
Klasa efektywności energetycznejA+++A++A++A++
Znamionowa moc cieplna (kW)581116
Roczne zużycie energii LWT= 35°C (kWh)1486290436225641
Zasilanie (V/Ph/Hz)220-240/1/50-60220-240/1/50-60220-240/1/50-60220-240/1/50-60
Wymiary (mm)760 x 920 x 372960 x 965 x 395950 x 1490 x 380950 x 1490 x 380
Waga (kg)6987139139
Poziom mocy akustycznej (dB)61616367
SprężarkaInwerterowaInwerterowaInwerterowaInwerterowa
WymiennikPłytowyKoncentrycznyPłaszczowo-rurowyPłaszczowo-rurowy

Pompa ciepła Haier - Specyfikacja

Pompy ciepła Haier to urządzenia typu Monoblok, oznacza to, że układ chłodniczy jest zamknięty wewnątrz urządzenia. Źródłem ciepła, z którego czerpie energię pompa Haier jest powietrze. Przy wysokim COP (współczynnik efektywności) SUPER AQUA bardzo niskim kosztem dostarczy ciepło do domu i podgrzeje wodę użytkową. Haier to niezawodne i ekologiczne urządzenia, które zbudowane są z komponentów wysokiej jakości. Sprężarka DC Inverter w pompie ciepła Haier to jedno z najlepszych obecnie stosowanych rozwiązań. Sprężarka jest sercem pompy ciepła i odgrywa ogromną rolę dla wydajności urządzenia i jej żywotności. To właśnie żywotność pompy ciepła jest czynnikiem, który przyczynia się do wyboru urządzenia marki Haier. W pompie znajduje się najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy o zwiększonej efektywności o nazwie R32, a nie jak w większości urządzeń czynnik R410A, który już został zakazany w użytkowaniu przez Unię Europejską i zostanie wycofany. Gwarancja Haier wynosi 5 lata przy czym wymagane są coroczne przeglądy pompy ciepła.

Chcesz wiedzieć jak działają pompy ciepła? Wejdź w link: Jak działa pompa ciepła?

pompa haier

Potwierdzona jakość pompy ciepła Haier

Pompa ciepła Haier pozwala na stworzenie idealnych warunków w domu lub firmie. Wyposażone w szereg funkcjonalności urządzenie może pracować w kilku trybach, m.in TURBO i QUIET. Współpracować będzie zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i grzejnikami, a także w trybie mieszanym. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i inteligentną pracą dostosowaną do warunków atmosferycznych. Wysoka klasa efektywności energetycznej przyniesie korzyści w postaci niższych rachunków i wysokiego dofinansowania z programów Czyste Powietrze Plus 2022 i Moje Ciepło. W skład zestawu pompy ciepła Haier wchodzą zbiornik CWU, bufor ciepła, moduł ATW, dotykowy sterownik, filtr magnetyczny, dedykowane zawory i separator powietrza. Nasza usługa zawiera dostarczenie urządzenia i całego osprzętu, montaż pompy ciepła, adaptację kotłowni do prawidłowego działania układu grzewczego i obsługę posprzedażową: pozyskanie dofinansowania, kontakt z działem technicznym i serwis.

Cechy pompy ciepła Haier

Intuicyjny Sterownik

Intuicyjny Sterownik

Sterowanie pompą ciepła jeszcze nie było tak łatwe i efektywne. Dotykowy panel sterujący pozwala na precyzyjne zaprogramowanie pracy urządzenia.

Bardzo cicha praca 59 dB

Bardzo cicha praca 59 dB

Sprężarka inwerterowa, kompaktowa budowa i użycie wygłuszających materiałów pozwalają na osiągnięcie przez pompę Haier bardzo cichej pracy.

Ochrona przez zamarzaniu

Ochrona przez zamarzaniu

Woda w układzie nigdy nie zamarznie, dzięki inteligentnym czujnikom, a zawór przeciwzamrożeniowy umożliwi jej odpływ w przypadku ekstremalnych warunków.

Konfiguracja z różnymi odbiornikami

Konfiguracja z różnymi odbiornikami

Wysoka efektywność pompy ciepła przy pracy z ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami, a także w cyklu mieszanym bez konieczności przebudowy układu.

Przykładowe montaże pompy ciepła Haier

Masz pytania? Chcesz uzyskać ofertę na montaż pompy ciepła?

Wypełnij formularz

    Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę na pompę ciepła?

    Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą