Bądź na bieżąco!

Pompy Ciepła Iława – Montaż i Dofinansowanie

HOME > Pompy Ciepła Iława – Montaż i Dofinansowanie

Iława - Pompy ciepła do domów jednorodzinnych

Czy pompy ciepła w Iławie to dobry pomysł? Wybór ogrzewania to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmuje się w momencie budowy domu bądź jego termomodernizacji. Od kilku lat obraz polskiego ogrzewnictwa zmienia się. Wzrost świadomości wśród Polaków, restrykcje, a także ekonomia sprawiły, że nasze społeczeństwo z tradycyjnego ogrzewania węglem bądź drewnem przechodzi na nowocześniejsze rozwiązania. Pompa ciepła to idealne ogrzewanie dla nowego domu jednorodzinnego. Inteligentne sterowanie pozwala zarządzać pompą ciepła z każdego miejsca, z pracy, z zakupów, czy będąc na wakacjach. To bardzo duży komfort użytkowania, jeśli nie musimy doglądać do urządzenia grzewczego kilka razy w ciągu dnia jak w przypadku systemów tradycyjnych. W ostatnim czasie wielu naszych Klientów zdecydowało się na wymianę pieca na ekogroszek na pompę ciepła.

Iława, Susz, Kisielice, Biskupiec, Zalewo a także inne miejscowość w powiecie iławskim! Startuje program dofinansowań do pomp ciepła dla nowych domów. Moje ciepło 2022 to bezzwrotna dotacja, dla tych którzy myślą o ekologicznym ogrzewaniu. Jak dobrać samemu pompę ciepła do swojego domu? Warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad rodzajem urządzenia. Na rynku istnieje kilka rozwiązań, wśród nich najpopularniejsze to te, które czerpią energię z powietrze (pompy ciepła powietrzne) bądź z gruntu (gruntowe pompy ciepła). Pompa ciepła powietrzna będzie tańszym wyborem, ponieważ jej instalacja uniknie kosztownych odwiertów wymaganych w gruntowej pompie ciepła. Jak już zdecydujemy o rodzaju pompy, należy wybrać jej markę. Wtedy zwróćmy uwagę na obecność autoryzowanego serwisu pompy ciepła danej marki na naszym terenie. Jest to istotne, gdyż możemy czuć się bezpiecznie i komfortowo z uwagi na szybką reakcję firmy serwisującej pompy ciepła w przypadku ewentualnych awarii, problemów z konfiguracją czy przeglądów, serwisów. Nasza firma INFO ENERGIA prężnie działa w powiecie iławskim. Zajmujemy się pompami ciepła, wentylacją, klimatyzacją, fotowoltaiką i usługami elektrycznymi.

Pompa Ciepła Haier 16 kW

Haier - polecane pompy ciepła w Iławie

Według rankingu pomp ciepła wśród najpopularniejszych rozwiązań znalazły się marki pompy ciepła Panasonic, Nibe, Haier, LG, Stiebel Eltron, Daikin i Buderus. INFO ENERGIA jest autoryzowanym dystrybutorem i firmą instalacyjną marki Haier. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w montażu pomp ciepła tej marki. Jak wygląda dobór urządzenia w naszej firmie? Bardzo ważnym elementem poprawnego i skutecznego działania ogrzewania w domu jest dostosowanie odpowiedniej mocy i możliwości urządzenia do naszych warunków. Wycena pompy ciepła w Iławie odbywa się po rzetelnym audycie na miejscu przeprowadzonym przez naszego eksperta. Oferujemy usługę montażu, a także dostarczamy urządzenie wraz z całym osprzętem, zasobnikiem, buforem i sterowaniem. Nasi eksperci są do dyspozycji Klienta również po zakończeniu montażu pompy ciepła. Pomogą skonfigurować urządzenie, czy ustawić parametry odpowiednie do preferencji użytkowników. Bardzo istotną zaletą firmy jest serwis i przegląd. Nasza linia serwisowa dostępna jest 24h na dobę i 7 dni w tygodniu w razie nagłych wypadków czy braku prądu. Stawiamy na jakość naszych usług i kontakt z Klientem, ponieważ wiemy, że wybór pompy ciepła jako systemu ogrzewania jest wciąż mniej powszechnym wyborem niż tradycyjne rozwiązania. Niemniej ogrzewanie pompą ciepła staje się coraz bardziej popularne w kraju, w tym w takich miejscowościach jak Iława, gdzie bardzo duży nacisk kładzie się na ekologię. Obecnie prowadzony jest nabór na dofinansowania ciepła w województwie warmińsko-mazurskim przewidziane dla rolników jak Agroenergia 2022, Czyste Powietrze 2022, a niedługo będzie możliwość uzyskania dotacji dla nowych budynków dzięki programowi Moje Ciepło 2022.

W ofercie naszej firmy dla powiatu iławskiego znajdą Państwo również takie systemy jak fotowoltaika, klimatyzacja, wentylacja, smart home czy usługi elektryczne.

Pompy ciepła dla nowego domu - Iława

Nasze rozwiązania dedykujemy zarówno Klientom, którzy użytkują już dom i chcą wymienić swoje źródło ciepło, ale również tym, którzy są na etapie wyboru rodzaju ogrzewania. Zaletą współpracy z INFO ENERGIA jest rozbudowana struktura firmy, która pozwala Klientowi nie myśleć o inwestycji. Wszelkie zgłoszenia, formalności, dotacje załatwiane są w naszym biurze. Pompy ciepła w 2022 roku będą produktem, którego zainteresowanie diametralnie wzrośnie. To urządzenia, których cena jest coraz niższa. Oferujemy spotkanie z doradcą w Iławie, rzetelny dobór i szybką wycenę. Do sporządzenia wyceny w przypadku nowych domów warto przygotować projekt, w którym zawarte są informacje na temat ocieplenia i strat ciepła. Nasze pompy ciepła powietrzne Haier, Alpha Innotec, Stiebel Eltron i Buderus świetnie radzą sobie w różnym warunkach, współpracować będą z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym, a także w trybie mieszanym. Posiadamy różne moce urządzeń od 5 kW do nawet 16 kW, jeśli chodzi o budynki mieszkalne. Przygotowujemy również oferty na większe moce pomp ciepła dla biznesu i użytku publicznego (pompy ciepła dla firmy, szkoły, przedszkola, czy urzędów). Chcesz wiedzieć jaki jest koszt pompy ciepła do domu 100m2/150m2/200m2? Czy pompa ciepła zamiast gazu w Iławie się opłaca? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania.

Załóż pompę ciepła w Iławie w 2022 roku! Gwarancja i bezpieczeństwo

Ponad tysiąc zadowolonych Klientów

 • Firma bardzo solidna, polecam każdemu. Już znajomi na moje polecenie skorzystali. Przedstawiciel regionalny bardzo kompetentny, na wstępnej rozmowie dokładnie wszystko planuje.. Mam wiele doświadczeń z firmami, bo to mój drugi dom w budowie, ale uważam firmę INFO ENERGA za jedną z najlepiej wywiązującą się z umów.

  Iwona

 • Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm począwszy od kontaktu z przedstawicielem (Pan Zbyszek jest niezastąpiony), doborem odpowiedniej mocy instalacji przez montaż i wsparcie w kompletowaniu dokumentacji. Montaż całej instalacji ok 2 dni, szybko, sprawnie, fachowo. Ekipa monterska na wysokim poziomie wiedzy i kultury. Po zakończeniu prac pozostawili po sobie porządek. Polecam.

  Marta

 • Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt i duża elastyczność względem klienta. Na uznanie zasługuje również załatwienie wszystkich formalności, doradztwo i wsparcie techniczne.
  Szczerze polecam.

  Jarek