Bądź na bieżąco!

Pompy Ciepła Malbork – Montaż i Dofinansowanie

HOME > Pompy Ciepła Malbork – Montaż i Dofinansowanie

Pompy ciepła Malbork - dla nowych i istniejących budynków

Oferujemy mieszkańcom Malborka kompleksową usługę dla inwestycji w pompę ciepła. To nowoczesne rozwiązanie grzewcze zyskuje na popularności i zaufaniu Polaków. Czynnikami, które powodują wzrost zainteresowania są pozytywne opinie pompy ciepła. Haier, Buderus, Alpha Innotec i Stiebel Eltron to znane urządzenia na rynku, wyróżniające się zaawansowanymi technologiami, wysoką efektywnością i długą gwarancją. Nasza firma INFO ENERGIA to bezpieczny wybór. Przed montażem pompy ciepła dokonujemy audytu, doboru urządzenia pod potrzeby budynku. Montaż pompy ciepła trwa do kilku dni, a po jego zakończeniu użytkownik może liczyć na naszą pomoc w zakresie obsługi urządzenia, czy problemów technicznych.

Pompy Ciepła w Malborku. Dofinansowanie 2022

Pompa Ciepła ile kosztuje w Malborku?

Pompa ciepła to najbardziej ekologiczne ogrzewanie, które poprawi komfort w Twoim domu. W 2022 r. zostanie uruchomione dofinansowanie Moje Ciepło, które pozwoli skorzystać z dotacji użytkownikom nowych domów. Obecny program rządowy Czyste Powietrze dedykowany był dla zainteresowanych wymianą źródła ciepła (pieca węglowego, kotła na ekogroszek itp.). W miejscowości Malbork pompa ciepła powietrze woda to inwestycja, która zwróci się bardzo szybko. Na co zwrócić uwagę przy wyborze pompy ciepła?  Odpowiedni dobór pompy ciepła jest jednym z najistotniejszych kroków, jakie należy wykonać na początku. Niezbędny do tego celu będzie audyt energetyczny, który wykaże jakie możliwości techniczne ma nasz budynek, jakie są straty ciepła w domu i jakie jest zapotrzebowanie energetyczne. Ten krok pozwoli określić jakie urządzenie będzie najlepsze dla domu. Taki audyt pozwoli również oszacować koszt pompy ciepła w Malborku. Nasza firma INFO ENERGIA przeprowadza darmowe audyty, jesteśmy autoryzowanymi partnerami takich marek jak: Haier, Buderus, Alpha Innotec i Stiebel Eltron.

Pompa Ciepła Monoblok - Malbork

Województwo pomorskie realizuje programy unijne, które mają na celu wdrażanie ekologicznych rozwiązań, a jednym z nich jest pompa ciepła monoblok. Co to jest pompa ciepła monoblok? To oznaczenie charakteryzuje wysokie bezpieczeństwo instalacji, ponieważ układ chłodniczy jest zamknięty hermetycznie w jednym urządzeniu. Pompy ciepła split posiadają dwie jednostki i połączone są ze sobą rurkami chłodniczymi, które nie rzadko mają po kilka metrów długości i są narażone na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. INFO ENERGIA inwestuje w sprawdzone rozwiązania w miejscowości Malbork: pompy ciepła Haier, pompy ciepła Buderus, pompy ciepła Stiebel Eltron, czy niemieckie pompy ciepła Alpha Innotec. Nasza oferta jest skierowana jest do Klientów indywidualnych, rolników i firm. Zaopatrzamy mieszkańców Malborka w instalacje fotowoltaiczne, których łączna moc wynosi już ponad 100 kWp. Oferujemy również montaż klimatyzacji i wentylacji w budynkach publicznych, firmach, kompleksach sportowych i domach jednorodzinnych.

Pompa ciepła powietrzna Haier, Buderus, Stiebel Eltron, Alpha Innotec - Malbork

Blisko tysiąc zadowolonych Klientów

 • Firma bardzo solidna, polecam każdemu. Już znajomi na moje polecenie skorzystali. Przedstawiciel regionalny bardzo kompetentny, na wstępnej rozmowie dokładnie wszystko planuje.. Mam wiele doświadczeń z firmami, bo to mój drugi dom w budowie, ale uważam firmę INFO ENERGA za jedną z najlepiej wywiązującą się z umów.

  Iwona

 • Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm począwszy od kontaktu z przedstawicielem (Pan Zbyszek jest niezastąpiony), doborem odpowiedniej mocy instalacji przez montaż i wsparcie w kompletowaniu dokumentacji. Montaż całej instalacji ok 2 dni, szybko, sprawnie, fachowo. Ekipa monterska na wysokim poziomie wiedzy i kultury. Po zakończeniu prac pozostawili po sobie porządek. Polecam.

  Marta

 • Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt i duża elastyczność względem klienta. Na uznanie zasługuje również załatwienie wszystkich formalności, doradztwo i wsparcie techniczne.
  Szczerze polecam.

  Jarek