Bądź na bieżąco!

Pompy ciepła

HOME > Pompy ciepła

Pompy Ciepła Powietrze/Woda to idealny system ogrzewania dla Twojego domu

Sprawdź ofertę na nasze pompy ciepła i umów się z doradcą w celu przeprowadzenia audytu energetycznego

Jako firma instalacyjna zajmujemy się szczegółowym audytem energetycznym, instalacją, formalnościami, a także pozyskaniem dofinansowania i kredytu dla naszych Klientów. Realizację wykonujemy kompleksowo wraz z demontażem starego źródła, dostosowaniem odbiorników, położeniem ogrzewania podłogowego, założeniem grzejników, czy z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej. W ofercie INFO ENERGIA znajdują się znane i cenione na rynku marki pomp ciepła: Panasonic, Haier, Buderus, Neoheat i Heiko. W naszych usługach stawiamy na sprawdzone rozwiązana, tj. pompy ciepła powietrze woda, które są efektywnym źródłem ogrzewania, idealnie pracującym w naszym klimacie, co potwierdzają liczne badania. Zaletą pomp ciepła powietrze woda jest również ich cena, która jest porównywalna do nowych kotłów na paliwa stałe, czy gaz. Pompy ciepła, które posiadamy mają zamknięty układ chłodniczy, co sprzyja niezawodności tych urządzeń. W naszych instalacjach wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie pompy ciepła, a także komfort jej użytkowania.

Nasi Klienci potwierdzają wysoką efektywność i znaczne obniżenie rachunków za prąd. W połączeniu z fotowoltaiką, którą również instalujemy, możemy zmniejszyć opłaty za energię prawie do 0 zł.

Haier pompy ciepła opinie. Pompa ciepła czy gaz? pompa ciepła czy warto? Haier kwidzyn odpowiada.
pompy ciepła heiko

Pompa Ciepła Haier SUPER AQUA CO+CWU (R32)

Pompa ciepła Haier to urządzenie typu Monoblok, z wykorzystaniem źródła powietrze/woda. Dedykowana jest do ogrzewania domów jednorodzinnych o różnej powierzchni i podgrzewania wody użytkowej. Urządzenie działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który podnosi efektywność pracy. Sprężarka DC Inverter i wykorzystane materiały wygłuszające obniżają poziom głośności pompy ciepła. Zastosowanie wielu funkcji przyczynia się do uzyskania komfortu użytkowania. Inteligentna technologia przeciw zamarzaniu automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chodzi system. Dedykowana dla ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym trybem ogrzewania pomieszczeń. Kontrola nad urządzeniem odbywa się za pomocą intuicyjnego sterownika. Pompy ciepła Haier są dostępne w czterech wydajnościach: 5, 8, 11, 16 kW.

pompa ciepła haier kwidzyn. dofinansowanie do pompy ciepła w kwidzynie. Haier Super Aqua

Pompy Ciepła Heiko THERMAL i THERMAL PLUS

Pompa ciepła Heiko THERMAL to rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, które zapewnia ogrzewanie i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła Heiko może działać na dwóch obiegach, czyli wykorzystując jako odbiorniki instalację podłogową i grzejniki. Oznacza to, że można ustawić różną temperaturę na grzejnikach i podłogówce. Wyposażona w sprężarkę  inwerterową Mitsubishi działa efektywnie, dostosowując swoją moc do warunków pracy i wydłużając swoją żywotność. Heiko THERMAL posiada możliwość sterowania za pomocą dedykowanej platformy poprzez sieć Wi-Fi, a także przez dotykowy i intuicyjny sterownik umieszczony na hydroboxie. Charakterystyczną cechą urządzenia jest cicha praca, która zapewni spokojny sen i nie będzie zakłócać ciszy sąsiadom. Wysoka klasa efektywności A+++ sprawi, że rachunki za energię będą zdecydowanie niższe, a inwestycja będzie mogła być dofinansowana z programów rządowych m.in. Czyste Powietrze i Moje Ciepło. Zautomatyzowany programator opierający się na krzywych grzewczych dostosowuje pracę pompy ciepła do temperatury jaką chcemy uzyskać w budynku. Pompa ciepła Heiko dostępna jest w dwóch wersjach: THERMAL z modułem hydraulicznym i THERMAL PLUS z wieżą hydrauliczną z zasobnikiem CWU. Moduł hydrauliczny stanowi część urządzenia, pozwala zachować estetykę w miejscu instalacji pompy ciepła, a także komfort użytkowania, wieża hydrauliczna z wbudowanym zasobnikiem pozwoli zaoszczędzić miejsce. Na pompy ciepła Heiko przysługuje 5-letnia gwarancja.

Pompa Ciepła Neoheat

Neoheat pompy ciepła to rozwiązanie do ogrzewania domu i podgrzewania C.W.U. Sercem Neoheat MONO jest sprężarka inwerterowa Mitsubishi. Urządzenie zbudowane jest z dwóch jednostek, zewnętrznej z zamkniętym układem chłodniczym a także modułu wewnętrznego Hydrobox, który ułatwi konserwację i zwiększy bezpieczeństwo instalacji, a także wymaga mniejszej powierzchni montażowej. Pompa ciepła bez problemu poradzi sobie w skrajnych bardzo niskich temperaturach, ponieważ posiada wbudowaną grzałkę elektryczną. Intuicyjny sterownik, a także sterowanie Wi-Fi w standardzie pozwolą na komfortowe zarządzanie urządzeniem i kontrolę temperatury w budynku. Neoheat wyposażony jest w wysokiej jakości zawory, które zapewnią efektywną pracę przez wiele lat.

pompa ciepła neoheat mono

Pompa Ciepła Panasonic Aquarea

Panasonic to jedna z najbardziej popularnych marek pomp ciepła w Polsce. Panasonic Aquarea to urządzenie monoblok ze źródłem pozyskania energii, jakim jest powietrze. Charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem efektywności COP i szerokim zakres temperatury pracy. Potrafi osiągnąć temperaturę nawet do 65℃, a praca bez pomocy grzałek możliwa jest nawet przy -15℃. Klasa energetyczna urządzenia to A+++, co świadczy o niskim zużyciu energii i pozwala na uzyskanie dofinansowania Moje Ciepło i podwyższonej dotacji w programie Czyste Powietrze. Pompa ciepła Aquarea w komplecie posiada intuicyjny sterownik z czujnikiem, dzięki któremu nastawa temperatury w budynku jest bardziej precyzyjna. W dodatkowym wyposażeniu znajduje się moduł Wi-Fi, który daje możliwość sterowania przy pomocy smartfona. Połączenie z siecią umożliwi również zdalny serwis pompy ciepła. Cicha praca jednostki umieszczonej na zewnątrz budynku nie zaburzy domowego spokoju i nie będzie niepokoić ludzi w najbliższym otoczeniu. Estetycznie wykonana obudowa pompy ciepła pozwoli na wkomponowanie się urządzenia w przestrzeń naszej podwórka.

karta energetyczna, program czyste powietrze pompy ciepła

Wysoka Klasa Efektywności Energetycznej

Dyrektywa obowiązująca na terenie całej Europy od 26.09.2015 r.
Oznacza ona, że wszystkie źródła i zasobniki ciepła muszą posiadać etykietę z oznakowaniem energetycznym, co umożliwi konsumentowi wybór najbardziej efektywnego rozwiązania. Przy wyborze pompy ciepła, zwróć uwagę na oznaczenia, które dotyczą efektywności energetycznej. Produkty o najwyższym współczynniku określane są literką A. Im więcej plusów przy literce A, tym pompa ciepła będzie bardziej oszczędna. W naszej ofercie posiadamy pompy ciepła powietrze woda, które spełniają surowe wytyczne unijne.

Panasonic, Stiebel Eltron, Neoheat, Haier i Heiko – Pompy ciepła o wysokiej efektywności 

To marki kojarzone z proekologiczną polityką. Wysoka efektywność pomp ciepła, komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania idą w parze z dbaniem o środowisko. Klasa Efektywności Energetycznej ma wpływ na wysokość dofinansowania.

Kompleksowe rozwiązanie do ogrzewania Twojego domu i grzania wody użytkowej

W skład zestawu pomp ciepła wchodzą jednostka zewnętrzna, w której znajduje się serce urządzenia – sprężarka, a także modem sterujący, zasobnik i bufor. Sterowanie może odbywać się na różne sposoby (sterownik naścienny, panel sterujący, Wi-Fi), w zależności od marki i modelu. Pompy ciepła powietrze woda idealnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Należy jednak pamiętać, że nie wyklucza to wykorzystania również grzejników w instalacji, dotyczy to głównie budynków istniejących. Podgrzewanie wody użytkowej odbywa się z wysoką sprawnością, w zależności od modelu pompy ciepła, możemy zdecydować czy zasobnik na wodę ma być wbudowany w jednostkę czy też stanowić jej integralną część stojąc obok urządzenia.

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować ogrzewanie w Twoim domu? Skontaktuj się z nami. 

Pompa ciepła Haier Kwidzyn, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Iława, Grudziądz, Tczew. Dofinansowanie do pompy ciepła

Prawidłowy montaż pompy ciepła

Korzystaj z usług firm, które profesjonalnie zajmują się montażem pomp ciepła. Nieprawidłowa instalacja może spowodować skutek odwrotny od zamierzonego i pompa ciepła nie przynosi korzyści w postaci oszczędności. INFO ENERGIA to firma, która od początku swojego istnienia zajmuje się instalacją urządzeń opartych na energii odnawialnej. Stawiamy na jakość naszych produktów i usług przez co cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami.

pompa ciepła jak wygląda
info energia pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. wycena pompy ciepła z montażem. Powietrzna pompa ciepła Haier, Stiebel Eltron, Buderus

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA POMPĘ CIEPŁA!

Dofinansowanie na wymianę źródła ciepła

dofinansowanie do pompy ciepła, program czyste powietrze, dotacja na wymianę pieca

Dofinansowanie dla nowych budynków

moje cieplo 2022

SPRAWDŹ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Katalog Pompy Ciepła Haier

Katalog Pompy Ciepła Haier

Sprawdź zalety rozwiązań marki Haier

Katalog Pompy Ciepła Neoheat

Katalog Pompy Ciepła Neoheat

Innowacyjne Pompy Ciepła

Katalog Pompy Ciepła Alpha Innotec

Katalog Pompy Ciepła Alpha Innotec

Wysokiej jakości Niemieckie PC

Katalog Pompy Ciepła Panasonic

Katalog Pompy Ciepła Panasonic

Najpopularniejsze rozwiązanie w Polsce

Katalog Pompy Ciepła Buderus

Katalog Pompy Ciepła Buderus

Niemiecka jakość

Katalog Pompy Ciepła Heiko

Katalog Pompy Ciepła Heiko

Liczba zamontowanych pomp ciepła:

121

Sprawdź nasze przykładowe realizacje

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy Ci bezpłatny audyt,
który wykaże stopień opłacalności instalacji w Twoim domu.

Pompa ciepła dla domu

Pompa ciepła – jaką firmę wybrać?

Oferujemy montaż pompy ciepła na terenie prawie całej Polski. Działamy na obszarze województw: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie. Zainstalowana przez nas pompa ciepła to gwarancja efektywności przez wiele lat. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór pompy ciepła do możliwości budynku. Nasi doradcy przeprowadzają dokładny audyt, ponieważ zbyt mała pompa ciepła bądź przewymiarowana może sprawić, że urządzenie nie będzie w stanie ogrzać domu i c.w.u., generować duże rachunki prądu, a także zniszczyć sprężarkę, które jest najważniejszym elementem w pompie.

    Potrzebujesz bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej
    bądź pompy ciepła dla Twojego domu?

    Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą