Bądź na bieżąco!

Pompy ciepła

HOME > Pompy ciepła

Pompy Ciepła Powietrze/Woda to idealny system ogrzewania dla Twojego domu

Sprawdź ofertę na nasze pompy ciepła i umów się z doradcą w celu przeprowadzenia audytu energetycznego

Jako firma instalacyjna zajmujemy się szczegółowym audytem energetycznym, instalacją, formalnościami, a także pozyskaniem dofinansowania i kredytu dla naszych Klientów. Realizację wykonujemy kompleksowo wraz z demontażem starego źródła, dostosowaniem odbiorników, położeniem ogrzewania podłogowego, założeniem grzejników, czy z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej. W ofercie INFO ENERGIA znajdują się 3 znane i cenione na rynku marki pomp ciepła: Buderus, Haier, Alpha Innotec i Stiebel Eltron. W naszych usługach stawiamy na sprawdzone rozwiązana, tj. pompy ciepła powietrze woda, które są efektywnym źródłem ogrzewania, idealnie pracującym w naszym klimacie, co potwierdzają liczne badania. Zaletą pomp ciepła powietrze woda jest również ich cena, która jest porównywalna do nowych kotłów na paliwa stałe, czy gaz. Pompy ciepła, które posiadamy mają zamknięty układ chłodniczy, co sprzyja niezawodności tych urządzeń. W naszych instalacjach wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie pompy ciepła, a także komfort jej użytkowania.

Nasi Klienci potwierdzają wysoką efektywność i znaczne obniżenie rachunków za prąd. W połączeniu z fotowoltaiką, którą również instalujemy, możemy zmniejszyć opłaty za energię prawie do 0 zł.

Haier pompy ciepła opinie. Pompa ciepła czy gaz? pompa ciepła czy warto? Haier kwidzyn odpowiada.
pompa ciepła alpha innotec

Pompa Ciepła Haier SUPER AQUA CO+CWU (R32)

Pompa ciepła Haier to urządzenie typu Monoblok, z wykorzystaniem źródła powietrze/woda. Dedykowana jest do ogrzewania domów jednorodzinnych o różnej powierzchni i podgrzewania wody użytkowej. Urządzenie działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który podnosi efektywność pracy. Sprężarka DC Inverter i wykorzystane materiały wygłuszające obniżają poziom głośności pompy ciepła. Zastosowanie wielu funkcji przyczynia się do uzyskania komfortu użytkowania. Inteligentna technologia przeciw zamarzaniu automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chodzi system. Dedykowana dla ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym trybem ogrzewania pomieszczeń. Kontrola nad urządzeniem odbywa się za pomocą intuicyjnego sterownika. Pompy ciepła Haier są dostępne w czterech wydajnościach: 5, 8, 11, 16 kW.

pompa ciepła haier kwidzyn. dofinansowanie do pompy ciepła w kwidzynie. Haier Super Aqua

Pompa Ciepła Neoheat

Neoheat pompy ciepła to rozwiązanie do ogrzewania domu i podgrzewania C.W.U. Sercem Neoheat MONO jest sprężarka inwerterowa Mitsubishi. Urządzenie zbudowane jest z dwóch jednostek, zewnętrznej z zamkniętym układem chłodniczym a także modułu wewnętrznego Hydrobox, który ułatwi konserwację i zwiększy bezpieczeństwo instalacji, a także wymaga mniejszej powierzchni montażowej. Pompa ciepła bez problemu poradzi sobie w skrajnych bardzo niskich temperaturach, ponieważ posiada wbudowaną grzałkę elektryczną. Intuicyjny sterownik, a także sterowanie Wi-Fi w standardzie pozwolą na komfortowe zarządzanie urządzeniem i kontrolę temperatury w budynku. Neoheat wyposażony jest w wysokiej jakości zawory, które zapewnią efektywną pracę przez wiele lat.

pompa ciepła neoheat mono

Pompa Ciepła Alpha Innotec

Niemiecka Marka Alpha Innotec powstała w roku 1998 i od tamtej pory zajmuje się produkcją wysokiej jakości pomp ciepła. Producent znany jest z wykorzystywania przyszłościowych rozwiązań, m.in naturalny czynnik chłodniczy. Powietrzne pompy ciepła LWD to wysokiej efektywności urządzenia, bardzo ciche, pracujące w oparciu o naturalny chłodniczy R290 (propan). Obecnie pompy te uważane są za jedne z najbardziej wydajnych, które dostępne są na rynku. Temperatura na zasilaniu sięga nawet 70 °C, przy czym większość pomp ciepła osiąga 55°C. Tak wysoka temperatura oznacza, że Alpha Innotec z powodzeniem będzie pracować na grzejnikach. Świetnie się sprawdzi w domach nowych, pasywnych, a także w przypadku modernizacji budynków od wielu lat istniejących. Zaletami pompy ciepła Alpha Innotec jest jej przyjazny stosunek do środowiska naturalnego, utrzymanie bardzo dobrych parametrów pracy przy niskich temperaturach zewnętrznych i darmowe sterowanie Wi-Fi.  Na pompy ciepła Alpha Innotec obowiązuje 5 lat gwarancji w standardzie.

alpha innotec pompa ciepła powietrzna montaż

Pompa Ciepła Buderus Logatherm WLW196i AR

Buderus Logatherm WLW196i AR to wysokiej klasy pompa ciepła powietrze-woda o niezwykle nowoczesnym wyglądzie. Pompa ciepła Logatherm WLW196i AR składa się z modułu zewnętrznego do ustawienia na zewnątrz budynku oraz modułu wewnętrznego. Dostęp do obu elementów jest niezwykle łatwy, a ich instalacja szybka. Do wybory są urządzenia z budowanym zasobnikiem c.w.u. i bez zasobnika. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne (czarny lub biały w zależności od typu). Front urządzenia wykonany ze specjalnego szkła tytanowego opatentowanego przez markę Buderus. Pompa ciepła Buderus to niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiej efektywności pracy COP>4,0 co oznacza, że pompa ciepła pracuje ze sprawnością większa niż 400% przy temperaturze powietrza 2°C. Cztery moduły grzewcze o niewielkich wymiarach do wyboru, instalowane wewnątrz budynku zapewniają dowolne rozwiązanie systemu grzewczego w nowym budynku jak i istniejącym (współpraca z innym źródłem ciepła). Łatwa obsługa, dzięki nowoczesnemu regulatorowi HMC300, z możliwością zastosowania regulatora pokojowego na każdy obieg grzewczy. Zdalne sterowanie pompą ciepła przy wykorzystaniu wbudowanego modułu internetowego + brak dodatkowych kosztów w moduł internetowy. Cicha praca zapewnia komfort użytkowania w dzień i w nocy, poziom ciśnienia akustycznego 40 dB(A) z odległości 1 m.

pompa ciepła buderus kwidzyn
karta energetyczna, program czyste powietrze pompy ciepła

Wysoka Klasa Efektywności Energetycznej

Dyrektywa obowiązująca na terenie całej Europy od 26.09.2015 r.
Oznacza ona, że wszystkie źródła i zasobniki ciepła muszą posiadać etykietę z oznakowaniem energetycznym, co umożliwi konsumentowi wybór najbardziej efektywnego rozwiązania. Przy wyborze pompy ciepła, zwróć uwagę na oznaczenia, które dotyczą efektywności energetycznej. Produkty o najwyższym współczynniku określane są literką A. Im więcej plusów przy literce A, tym pompa ciepła będzie bardziej oszczędna. W naszej ofercie posiadamy pompy ciepła powietrze woda, które spełniają surowe wytyczne unijne.

Buderus, Stiebel Eltron, Haier i Alpha Innotec

To marki kojarzone z proekologiczną polityką. Wysoka efektywność pomp ciepła, komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania idą w parze z dbaniem o środowisko. Klasa Efektywności Energetycznej ma wpływ na wysokość dofinansowania.

Kompleksowe rozwiązanie do ogrzewania Twojego domu i grzania wody użytkowej

W skład zestawu pomp ciepła wchodzą jednostka zewnętrzna, w której znajduje się serce urządzenia – sprężarka, a także modem sterujący, zasobnik i bufor. Sterowanie może odbywać się na różne sposoby (sterownik naścienny, panel sterujący, Wi-Fi), w zależności od marki i modelu. Pompy ciepła powietrze woda idealnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Należy jednak pamiętać, że nie wyklucza to wykorzystania również grzejników w instalacji, dotyczy to głównie budynków istniejących. Podgrzewanie wody użytkowej odbywa się z wysoką sprawnością, w zależności od modelu pompy ciepła, możemy zdecydować czy zasobnik na wodę ma być wbudowany w jednostkę czy też stanowić jej integralną część stojąc obok urządzenia.

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować ogrzewanie w Twoim domu? Skontaktuj się z nami. 

Pompa ciepła Haier Kwidzyn, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Iława, Grudziądz, Tczew. Dofinansowanie do pompy ciepła

Przy wyborze pompy ciepła jako systemu ogrzewania, zwróćmy uwagę na prawidłowy montaż bez którego urządzenie straci na swojej efektywności.

Korzystaj z usług firm, które profesjonalnie zajmują się montażem pomp ciepła. Nieprawidłowa instalacja może spowodować skutek odwrotny od zamierzonego i pompa ciepła nie przynosi korzyści w postaci oszczędności. INFO ENERGIA to firma, która od początku swojego istnienia zajmuje się instalacją urządzeń opartych na energii odnawialnej. Stawiamy na jakość naszych produktów i usług przez co cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami.

info energia pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. wycena pompy ciepła z montażem. Powietrzna pompa ciepła Haier, Stiebel Eltron, Buderus

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA POMPĘ CIEPŁA!

Na montaż i pompę ciepła powietrze woda można uzyskać dotację z Programu Czyste Powietrze. Sprawdź ile możesz uzyskać!

dofinansowanie do pompy ciepła, program czyste powietrze, dotacja na wymianę pieca

DANE TECHNICZNE

Pompa Ciepła Haier SUPER AQUA 5Pompa Ciepła Stiebel Eltron HPA-0 7 CS Premium
Typ pompyPowietrze Woda/MonoblokPowietrze Woda/Monoblok
Moc grzewcza A7/W35
5 kW3,5-7,4 kW
Pobór mocy A7/W351,64 kW1,93 kW
Sprężarka DC InverterCopeland SCROLL
Klasa Efektywności EnergetycznejA+++A+++
Poziom mocy akustycznej 59 dB(A)50 dB(A)
Czynnik chłodniczyR32R410A
COP A7/W353,054,23
SterowanieIntuicyjny SterownikIntuicyjny Sterownik/Wi-Fi (opcja)

SPRAWDŹ WIĘCEJ PRODUKTÓW

Katalog Pompy Ciepła Haier

Katalog Pompy Ciepła Haier

Sprawdź zalety rozwiązań marki Haier

Katalog Pompy Ciepła Neoheat

Katalog Pompy Ciepła Neoheat

Innowacyjne Pompy Ciepła

Katalog Pompy Ciepła Alpha Innotec

Katalog Pompy Ciepła Alpha Innotec

Wysokiej jakości Niemieckie PC

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy Ci bezpłatny audyt,
który wykaże stopień opłacalności instalacji w Twoim domu.

Pompa ciepła dla domu

Pompa ciepła – jaką firmę wybrać?

Oferujemy montaż pompy ciepła na terenie prawie całej Polski. Działamy na obszarze województw: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie. Zainstalowana przez nas pompa ciepła to gwarancja efektywności przez wiele lat. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór pompy ciepła do możliwości budynku. Nasi doradcy przeprowadzają dokładny audyt, ponieważ zbyt mała pompa ciepła bądź przewymiarowana może sprawić, że urządzenie nie będzie w stanie ogrzać domu i c.w.u., generować duże rachunki prądu, a także zniszczyć sprężarkę, które jest najważniejszym elementem w pompie.

    Potrzebujesz bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej
    bądź pompy ciepła dla Twojego domu?

    Uzupełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą