Bądź na bieżąco!

Promocja na instalację fotowoltaiczną 5.07 kWp!

HOME > Bez kategorii > Promocja na instalację fotowoltaiczną 5.07 kWp!

W najbliższym czasie obniżamy cenę instalacji fotowoltaicznej! Skorzystaj z wyjątkowej oferty. 5,07 kWp za 15 999 zł brutto*.

Promocja trwa do odwołania.

Ceny komponentów montażowych i modułów fotowoltaicznych stale rosną. INFO ENERGIA na koniec sierpnia przygotowała wyjątkową okazję na zakup instalacji fotowoltaicznej. Zastanawiałeś się nad wyborem firmy, która zainstaluję Ci fotowoltaikę? Chcesz skorzystać z niższych cen?

Cena 15 999 zł brutto to cena w której skład wchodzą: obniżona cena instalacji 5,07 kWp, dofinansowanie Mój Prąd i ulga termomodernizacyjna (zwrot z podatku w kolejnym roku).

Interesuje Cię inna moc instalacji fotowoltaicznej? Skontaktuj się z nami poprzez formularz poniżej, a uzyskasz cenę specjalną.

Oferta promocyjna jest limitowana i może ulec skróceniu. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do interpretowania warunków promocji.

niska cena, promocja na fotowoltaikę, fotowoltaika bydgoszcz, fotowoltaika gdańsk, fotowoltaika olsztyn, fotowoltaika grudziądz, fotowoltaika toruń, fotowoltaika ostróda,

Skorzystaj z promocji!

Sprawdź wybrane instalacje


Dowiedz się jak to robimy!