Bądź na bieżąco!

Pytania i odpowiedzi

HOME > Pytania i odpowiedzi

W Polsce występują optymalne warunki nasłonecznienia, co umożliwia produkowanie energii elektrycznej na wysokim poziomie. Z tego względu z 1 kWp możemy maksymalnie otrzymać 1000kWh.
Instalację fotowoltaiczną można wykonać zarówno na dachu jak i na gruncie.
Twoje rachunki za energię elektyczną będą wynosiły 0 zł, a na Twoim rachunku zostnaną wyłącznie opłaty stałe za dystrybucję i korzystanie z sieci.
Dach płaski nadaje się do instalacji fotowoltaicznej, ale musi być zachowany odpowiedni kąt nachylenia. W takich przypadkach stosuje się specjalne konstrukcje, które umożliwiają ustawienie modułów w odpowiedniej pozycji.
Instalacja fotowoltaiczna ma szereg cech, które decydują o opłacalności całego przedsięwzięcia. Największą z nich jest fakt, że dzięki instalacji pv mamy darmową energię elektryczną a nasze rachunki za prąd wynoszą 0 zł. Kolejną dużą zaletą jest niezależność od wzrastających cen za energię, które znacząco mogą obciążyć budżet gospodarstwa domowego.
Doświadczona i wyspecjalizowana kadra naszych doradców dobierze najlepsze rozwiązanie dla instalacji, która wygeneruje oszczędności dla każdej nieruchomości.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy Ci bezpłatny audyt,
który wykaże stopień opłacalności instalacji w Twoim domu.

Siedziba firmy

Siedziba firmy

ul. 15-ego Sierpnia 15
82-500 Kwidzyn

Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

+48 55 625 90 00