Bądź na bieżąco!

Usługi hydrauliczne

HOME > Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne

Instalacje hydrauliczne, kanalizacyjne oraz montaż grzejników i ogrzewania podłogowego

Oferta na montaż:

  • instalacji kanalizacji sanitarnej,
  • grzejników,
  • ogrzewania podłogowego,
  • ciepłej i zimnej wody użytkowej,
  • instalacji centralnego ogrzewania.

Oferujemy również przeglądy, serwis i naprawę instalacji kanalizacyjnych/wodnych, centralnego ogrzewania, grzejników i podłogówki.

usługi hydrauliczne
Montaż instalacji podłgowej

Gwarantujemy szybką wycenę i realizację usług hydraulicznych. Jesteśmy zaufaną firmą, która od wielu lat zajmuje się instalacjami elektrycznymi, kanalizacyjnymi, wodnymi, fotowoltaicznymi i pompami ciepła.

Instalacja hydrauliczna - Hydraulik - Montaż ogrzewania podłogowego i grzejników

Jesteśmy firmą instalacyjną z doświadczonymi hydraulikami, elektrykami, monterami fotowoltaiki i pomp ciepła. Posiadamy wiedzę, umiejętności i profesjonalne narzędzia. Stawiamy na jakość usług, co sprawia, że na lokalnym rynku mamy pozycję lidera. W roku 2021 na plebiscycie Corab w Gdyni otrzymaliśmy nagrodę Top Instalator 2021. Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, usuwamy awarie i wymieniamy zużyte elementy. Zajmujemy się kompleksowo montażem instalacji ciepłej i zimnej wody, grzejników czy ogrzewania podłogowego.

Instalacja ogrzewania podłogowego - Montaż podłogówki

Ogrzewanie podłogowe potocznie nazywane podłogówką to coraz częściej wykorzystywany odbiornik ciepła w naszych domach. Ten system wybierany jest z uwagi na wyższą efektywność i sposób dostarczania ciepła, który umożliwia nieograniczoną aranżację wnętrza. Popularna „podłogówka” jest idealnym rozwiązaniem dla nowych systemów grzewczych: pompy ciepła, kotły o podwyższonej klasie czy piece gazowe. Jej zaleta to praca w niskiej temperaturze, co sprawia, że jest zdecydowanie ekonomiczniejszym w eksploatacji wyborem. Wraz z rozwojem ogrzewania podłogowego pojawiło się wiele technik montażu. Poprawność wykonania instalacji jest bardzo istotna z uwagi na jej późniejszą efektywność, szczelność i przepływowość. Instalacja podłogowa składa się z wielu elementów: rury, rozdzielacze, automatyka. Cena ogrzewania podłogowego jest zależna od wyboru materiałów i powierzchni rozłożenia. Jeśli interesuje Cię indywidualna wycena skontaktuj się z nami poprzez formularz.

ogrzewanie podłogowe
instalacje wodno kanalizacyjne

Montaż ciepłej i zimnej wody użytkowej - Usługi wodno-kanalizacyjne

Jednym z najważniejszych elementów w trakcie budowy jest odpowiednie do potrzeb i prawidłowe rozprowadzenie wody i jej odpływów. Celem instalacji wodnej jest dostarczenie dobrej jakości wody, w oczekiwanej ilości, przy wymaganym ciśnieniu do pomieszczeń, w który ma być dostęp do ciepłej i zimnej wody. Nasza firma kompleksowo zajmuje się montażem instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Nieprawidłowy montaż może zakończyć się kosztownymi stratami w naszym domu w postaci zalania, przebudowy instalacji, czy niewystarczającym ciśnieniem. Przy tak ważnych inwestycjach dla zapewnienia komfortu rodzinie warto wybierać firmy z doświadczeniem. Cena zależna jest od wielkości budynku, możliwości przyłączeniowych wykorzystanych materiałów (np. wybór rur: miedziane, PEX czy PP).

Montaż grzejników - instalacja centralnego ogrzewania

W dalszym ciągu wybór odbiornika ciepła pada na grzejniki. Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów grzejników: stalowo-płytowe, aluminiowe, czy drabinkowe o różnych kolorach, a nawet z technologami zwiększającymi sprawność czy tworzącymi scenariusze pracy dzięki komunikacji ze Smartfonem. Wybór grzejnika warto przemyśleć i dopasować do własnej aranżacji. Podłączenie grzejników wyprowadza się z podłogi lub ze ściany, dlatego ważne jest usytuowanie go z uwagi na zaplanowanie przestrzeni użytkowej. Oferujemy montaż grzejników wraz z instalacją wodną i pompą ciepła. Posiadamy również atrakcyjne ceny na grzejniki, które może Klient zamówić za naszym pośrednictwem.

montaż grzejników

Instalacje hydrauliczne w Kwidzynie, Grudziądzu, Sztumie, Malborku i Iławie

Hydraulik Kwidzyn - Usługi hydrauliczne

Potrzebujesz oferty na instalację hydrauliczną, montaż ogrzewania podłogowego bądź grzejników? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz. Naszą ofertę dedykujemy dla mieszkańców z powiatów: Kwidzyn, Sztum, Malbork, Tczew, Starogard Gdański, Grudziądz, Iława.