Bądź na bieżąco!

Wiosenna Promocja

HOME > Bez kategorii > Wiosenna Promocja

Do 31 Marca 2023 r. skorzystaj z wiosennej promocji i zaplanuj wakacje dla swojej rodziny!

Vouchery na wakacje w górach lub nad morzem gratis do każdej instalacji.

Skorzystaj z promocji pompa ciepła lub fotowoltaika z wakacjami gratis

Pompa ciepła z fotowoltaiką to rozwiązanie opłacalne ekonomicznie i ekologicznie, które zapewni Ci wygodę. Pompy ciepła są obecnie systemem grzewczym, który generuje najniższe koszty za ogrzewanie (Porównaj koszty – kliknij). W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną rachunki za energię można obniżyć jeszcze bardziej. Ta jednorazowa inwestycja pozwoli utrzymać stabilność kosztów utrzymania Twojego domu. Każdy Klient otrzyma voucher za zakup pompy ciepła lub fotowoltaiki z montażem.

Kup pompę ciepła lub fotowoltaikę w okresie od 23.03.2023 r. do 31.03.2023 r.  i skorzystaj z promocji specjalnej. Jeśli zastanawiałeś się nad inwestycją w jedno z tych ekologicznych źródeł to jest to niezwykła okazja.  Oferujemy gratis do zakupu voucher o wartości 2793 zł na 7-dniowy pobyt w resortach Holiday Resort&Spa (apartamenty – kwota 2093 zł bądź domki 2793 zł). Do wyboru lokalizacje w górach bądź nad morzem. Ważność vouchera to 4 lata od uruchomienia. Voucher przysługuje tylko raz do zakupu. Nie dubluje się w przypadku zakupu zestawu pompy ciepła + fotowoltaika.

Uwaga!! Ilość voucherów ograniczona, nie zwlekaj z decyzją.

  1. Organizator zastrzega sobie interpretację zasad promocji.
  2. Promocji dotyczą tylko zakupy wykonane (umowy podpisane) w dniach od 23.03.2023 r. do 31.03.2023 r. (włącznie) lub do wyczerpania voucherów.
  3. Przekazanie vouchera nastąpi przesyłką z biura po dostarczeniu umowy przez doradcę.
  4. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych i biznesowych.
  5. Klient może otrzymać tylko jeden voucher.
  6. Z promocji wykluczeni są Klienci, którzy planują rozbudowę instalacji fotowoltaicznej.
  7. Klienci posiadający naszą instalację fotowoltaiczną mogą ubiegać o voucher na pompę ciepła, tak jak posiadający pompę ciepła chcący instalację fotowoltaiczną.
  8. Klient zobowiązany jest zwrócić voucher w przypadku rezygnacji z umowy.