Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

HOME WSPÓŁPRACA SPRZEDAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCHZostań Doradcą PREMIUM 

Masz doświadczenie w branży PV? Jesteś skutecznym sprzedawcą? Chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, cieszącą się zaufaniem Klientów i pozytywnymi opiniami? Prowadzisz własną działalność? Doskonale! Zostań naszym Partnerem PREMIUM! Zapewnimy Ci PROFESJONALNE przygotowanie techniczne oraz wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Nasze warunki współpracy są przejrzyste, a system prowizyjny zapewni Ci wysokie dochody.

Program PREMIUM skierowany jest do doradców zewnętrznych, którzy pracują w oparciu o własną działałność gospodarczą. Współpraca z nami to elastyczne warunki i wiele korzyści. 

 

Oferujemy:

  • Komfortowe Auto Służbowe; W przypadku, gdy Twoja miesięczna sprzedaż przekroczy 30 kWp, udostępnimy Ci samochód wraz z pakietem serwisowym, ubezpieczeniem i przeglądem; rozliczenie sprzedaży odbywać się będzie w cyklach kwartalnych.
  • Wsparcie marketingowe; Za każde sprzedane 25 kWp otrzymasz 250 zł netto w miesiącu do wykorzystania na działania marketingowe – zestaw materiałów promocyjnych, banery reklamowe, oklejenie samochodu prywatnego, spersonalizowane ulotki, kampanie Google ADS i wiele innych.
  • Szkolenia; Pełne wsparcie w procesie sprzedaży: pakiet szkoleń, wsparcie Działu Handlowego i Działu Technicznego przy obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej.
  • Wysoka jakość produktów; Zapewniamy klientom najwyższej jakości produkty z gwarancją do 25 lat.
  • Sieć poleceń; możliwość skorzystania z atrakcyjnego systemu poleceń przez zadowolonego klienta, co gwarantuje poszerzenie sieci sprzedaży i zwiększenia Twoich dochodów.
  • Bezpieczny i prawidłowo wykonany montaż;
  • Najniższy cennik bazowy + 100% narzutu.

Sprawdź zalety Programu PREMIUM!

Siedziba firmy

ul. 15 Sierpnia 15
82-500 Kwidzyn

Informacja telefoniczna

+48 55 625 90 00

E-mail

biuro@info-energia.pl