Bądź na bieżąco!

Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

HOME > Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

Sprzedaż systemów fotowoltaicznych

Autoryzowany Partner INFO ENERGIA - Pośrednictwo Sprzedaży Fotowoltaiki

Masz doświadczenie w branży PV? Jesteś skutecznym sprzedawcą? Chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, cieszącą się zaufaniem Klientów
i pozytywnymi opiniami? Prowadzisz własną działalność? Doskonale! Zostań naszym Autoryzowanym Partnerem! Zapewnimy Ci PROFESJONALNE
przygotowanie techniczne oraz wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Nasze warunki współpracy są przejrzyste, a system prowizyjny zapewni Ci wysokie dochody.

Autoryzowani Partnerzy INFO ENERGIA to doradcy, którzy pracują w oparciu o własną działalność gospodarczą. Współpraca z nami to elastyczne warunki i wiele korzyści.

Oferujemy:

  • Komfortowe Auto Służbowe; Wymieniaj auto na coraz lepsze, sprzedając więcej. Udostępnimy Ci samochód wraz z pakietem serwisowym, ubezpieczeniem i przeglądem; rozliczenie sprzedaży odbywać się będzie w cyklach kwartalnych. Rapid, Fabia, Scala i Octavia. Korzystaj ze Skody.
  • Wsparcie marketingowe;  Rzeczywiste wsparcie marketingowe – zestaw materiałów promocyjnych, banery reklamowe, oklejenie samochodu, spersonalizowane ulotki, kampanie Google ADS i wiele innych.
  • Szkolenia; Pełne wsparcie w procesie sprzedaży: pakiet szkoleń, wsparcie Działu Handlowego i Działu Technicznego przy obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej.
  • Wysoka jakość produktów; Zapewniamy klientom najwyższej jakości produkty z gwarancją do 25 lat.
  • Sieć poleceń; Możliwość skorzystania z atrakcyjnego systemu poleceń przez zadowolonego klienta, co gwarantuje poszerzenie sieci sprzedaży i zwiększenia Twoich dochodów.
  • Bezpieczny i prawidłowo wykonany montaż;
  • Bonusy Marketingowe co miesiąc; 
  • Najniższy cennik bazowy + 100% narzutu.

Dowiedz się, jakie zarobki ma doradca fotowoltaiki?

fotowoltaika praca sprzedaż

Interesuje Cię praca w fotowoltaice? Zostań Autoryzowanym Partnerem!

Siedziba firmy

Siedziba firmy

ul. 15-ego Sierpnia 15
82-500 Kwidzyn

Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

+48 55 625 90 00