Bądź na bieżąco!

Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

HOME > Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

Autoryzowany Partner Sprzedaży

Współpraca B2B w zakresie sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła

Masz doświadczenie w branży OZE? Jesteś skutecznym handlowcem? Chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, cieszącą się zaufaniem Klientów i pozytywnymi opiniami? Prowadzisz własną działalność? Doskonale! Zostań naszym Autoryzowanym Partnerem! Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Nasze warunki współpracy są przejrzyste, a system prowizyjny zapewni Ci wysokie dochody.

Kogo szukamy?

Firma INFO ENERGIA poszukuje doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych do pośrednictwa w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła na zasadach B2B. Wykonujemy również instalacje elektryczne, hydrauliczne, smart, układy kompensacji mocy biernej. Poszukujemy jedynie doświadczonych i przygotowanych technicznie osób z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniej części warmińsko-mazurskiego.

Kim jesteśmy?

Nasza firma działa na rynku OZE od 2017 roku. Zbudowaliśmy przez ten czas wysoką pozycję na rynku i renomę. Posiadamy własne ekipy monterskie, własny transport materiałów, magazyn, a także biuro z działami: obsługa Klienta, techniczny, serwis i marketing. Dostarczamy rozwiązania dla domów, firm, wspólnot i instytucji.  Nasze instalacje wykonujemy na falownikach marek: SolarEdge, Sofar Solar oraz Huawei. Wśród oferowanych pomp ciepła mamy: Panasonic, Buderus, Neoheat, Stiebel Eltron i Haier.

Autoryzowani Partnerzy INFO ENERGIA to handlowcy, a zarazem doradcy techniczni, którzy pracują w oparciu o własną działalność gospodarczą. Współpraca z nami to przejrzyste warunki i wiele korzyści. Dzięki możliwości pracy B2B sam organizujesz sobie czas pracy i masz szansę uzyskania wyższych zarobków niż doradcy pracujący na umowę o pracę.

Korzyści Współpracy

Komfortowe Auto Służbowe

Udostępnimy Ci samochód wraz z pakietem serwisowym, ubezpieczeniem i przeglądem; rozliczenie sprzedaży odbywać się będzie w cyklach kwartalnych. Dostępne modele Skoda: Rapid, Scala i Octavia.

Wsparcie Marketingowe

Rzeczywiste wsparcie marketingowe – materiały drukowane, wizytówki, wsparcie eventów i wysokiej jakości Leady, które w większości firm dostępne są tylko w przypadku umowy o pracę.

Narzędzia Pracy

W ramach współpracy gwarantujemy komputer, telefon, oprogramowanie i wsparcie działu IT.

Szkolenia

Szukamy tylko doświadczonych handlowców z branży OZE, ale dajemy możliwość rozwoju, dzięki szkoleniom producentów znanych marek.

Sieć Poleceń

Angażujemy Klientów w nasz program lojalnościowy z którego czerpią korzyści finansowe. To sprawia, że łatwo będzie Ci zbudować swoją sieć poleceń.

Wysoka Jakość Usług

Stawiamy na jakość usług, dzięki czemu nie musisz martwić się o sprzedany produkt. Pracujemy tylko na sprawdzonych komponentach i nie zlecamy pracy podwykonawcom.

Siedziba firmy

Siedziba firmy

ul. 15-ego Sierpnia 15
82-500 Kwidzyn

Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

+48 55 625 90 00